GG control tool v.1.2

Status
Zamknięty.

lukaszg100

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2006
Posty
2
Witam!
Jestem bardzo zainteresowany trojanem GG control tool v.1.2 co prawda już go mam na kompie. Ale mam pewien problem a mianowicie mam Anty wirusa NOD32 i kiedy che rozpakować tego trojanka to wyświetla mi się komunikat, że to jest wirus...
Kiedy wyłączę NODA po wypakowaniu GGControlTool.rar są samy pliki .txt opisujące działanie trojana. Kiedy wejde w to archiwum nie rozpakowując go jest tam plik GGControlToolv1.2.exe a po rozpakowanie go nie ma ;/ . Ma ktoś jakiś sposób na rozpakowanie tego ??
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Może tak:
<

CTRL+ALT+DLT
Zakładka "Procesy" i zakończ to:
nod32kui.exe
nod32krn.exe
 

lukaszg100

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2006
Posty
2
Wcisnąłem dla was obu pomógł thx a mam jeszcze jedno pytanie jak komuś podrzucę plik server.exe i on to uruchomi to jak ja mam wpisywać te komendy(komendy wpisuje w gg na tym koncie co jest postawiony server ??

[ Dodano: 27-06-2007, 12:58 ]
pomoże ktoś ?? :killer:
 

popekd

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
21
a ja wyslalem serwer kumplowi odpalil go przyszlo potwierdzenie na gg pise np open cd i cdrom zostaje otwierany u mnie a nie u niego ja serwera nawet nie otworzylem ! :glupek2:
 

koperon

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
1
Originally posted by popekd
a ja wyslalem serwer kumplowi odpalil go przyszlo potwierdzenie na gg pise np open cd i cdrom zostaje otwierany u mnie a nie u niego ja serwera nawet nie otworzylem ! :glupek2:

nawet nie wiesz kiedy otwierasz ?
musiałeś otworzyć
 

Nug

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2007
Posty
8
Originally posted by koperon+--><div class='quotetop'>CYTAT(koperon)</div>
<!--QuoteBegin-popekd
a ja wyslalem serwer kumplowi odpalil go przyszlo potwierdzenie na gg pise np open cd i cdrom zostaje otwierany u mnie a nie u niego ja serwera nawet nie otworzylem ! :glupek2:

nawet nie wiesz kiedy otwierasz ?
musiałeś otworzyć[/b]

U mnie jest tak samo, nie odpalam servera i otwiera u mnie CD tak samo jest i z innymi komendami
<
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Musiałes przez przypadek nacisnac na serwer i sie zainfekowac ;]
Chyba nie jest problem usunac tego trojana?
 

Nug

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2007
Posty
8
Originally posted by Ja_Ck
Musiałes przez przypadek nacisnac na serwer i sie zainfekowac ;]
Chyba nie jest problem usunac tego trojana?

Nie naciskałem po stworzeniu serwera wysłałem go dla kumpla a i tak wszystkie komendy które wpisywałem odbywały się u mnie na kompie :/
 

Ja_Ck

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
168
Nie rozczulajmy sie nad tym co sie stało tylko proponuje pozbyc sie tego syfu z kompa
najlepiej jak przeskanujesz sobie kompa av[polecam KIS] i wykasujesz ten syf z autostartu [start->uruchom ->msconfig] do tego jeszcze proponuje wyczyscic kompa Easy Clenerem [rejestr]

;]

Jack.
 

Nug

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2007
Posty
8
Originally posted by Ja_Ck
Nie rozczulajmy sie nad tym co sie stało tylko proponuje pozbyc sie tego syfu z kompa
najlepiej jak przeskanujesz sobie kompa av[polecam KIS] i wykasujesz ten syf z autostartu [start->uruchom ->msconfig] do tego jeszcze proponuje wyczyscic kompa Easy Clenerem [rejestr]

;]

Jack.

Wiem, już wszystko pokasowałem
<
 

kokoszak

Użytkownik
Dołączył
Październik 4, 2009
Posty
1
przepraszam wszystkich ale jestem początkujący i prawie nic nie kapuje
<

jeśli chcem pobawić się kompem (np. mojego brata) to co muszę zrobić ??
proszę mi wytłumaszyć jak dla kompletnego idioty
<


z góry dzięki
<
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Wiesz stary bierzesz śrubokręt i odkręcasz obudowę lub rzucasz kompem o ścianę to wtedy magicznym sposobem się sama otworzy a po tym podłącz komputer pod gniazdo siłowe i włącz zasilanie, potem weź gaśnice i je*** nią w kompa żeby zgasł a potem wywal to co zostało z 10 piętra bloku...

Starczy ?
...
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(kokoszak @ 4.10.2009, 13:28) <{POST_SNAPBACK}></div>
przepraszam wszystkich ale jestem początkujący i prawie nic nie kapuje
<

jeśli chcem pobawić się kompem (np. mojego brata) to co muszę zrobić ??
proszę mi wytłumaszyć jak dla kompletnego idioty
<


z góry dzięki
<
[/b]

Grunt to wysoka samoocena - "[...] dla kompletnego idioty [...] " . To że nic nie umiesz, nie czyni Cię idiotą, lecz osobą mało wiedzącą...
Chcesz się bawić kompem brata? Proste! Pojedź do niego ubierz go w ubranko, i się baw.

Polecam Ci skorzystać z tego linka http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%84_troj...8informatyka%29 i pojęć z "zobacz też" .
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
dobrze dzieci koniec offtopu i tematu
zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom