gg control tools/ big ben gg etc

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
witam! mam pytanie, jak usunąć serwer z kompa np w gg control tools? musze to zrobic w trybie awaryjnym albo cos w tym stylu?

i jeszcze jedno, jak wyslac komus serwer zeby nie wiedzial ze ma go na komputerze? i czy jest w ogole taka mozliwosc? z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam!
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Serwer możesz usunać kasujać wpis w rejestrze lub wyłączasz jeo autostart (msconfig -chyba) =] , jak trojan jest wykrywalny to wykryje, kup sobie VIP version ;]
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
moja dobra rada jest taka zanim komus wyslesz trojana dowiec sie jakiego av uzywa i go sobie zainstaluj zeby wiedziec czy wykryje twojego tojoanka ja tak robie i nikt nic nie podejzewa oczywiscie zblinduj go najpierw z innym programem blinderem kturego nie wykrywa ten av oczywiscie :faja:
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by adam3076
moja dobra rada jest taka zanim komus wyslesz trojana dowiec sie jakiego av uzywa i go sobie zainstaluj zeby wiedziec czy wykryje twojego tojoanka ja tak robie i nikt nic nie podejzewa oczywiscie zblinduj go najpierw z innym programem blinderem kturego nie wykrywa ten av oczywiscie :faja:

sry za offtop ale poprawka nie zblinduj tylko zbinduj i nie zblinderem tylko binderem, i nie kturego tylko którego
smile.gif
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Originally posted by adam3076
moja dobra rada jest taka zanim komus wyslesz trojana dowiec sie jakiego av uzywa i go sobie zainstaluj zeby wiedziec czy wykryje twojego tojoanka ja tak robie i nikt nic nie podejzewa oczywiscie zblinduj go najpierw z innym programem blinderem kturego nie wykrywa ten av oczywiscie :faja:

tja i co jeszcze....
za duzo roboty z taka zabawa, jak trojan albo binder jest wyrkywalny to raczej all AV go złapią ;]
 
Do góry Bottom