GG spoofer by Grzonu

Zarexu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
21
Ok, sorry.

Lecz po próbie na sobie dał mi tylko aktywne konto. Czyli "Ja" a mam ich 5 każde z nich ma archiwum.

//edit

Czy wersja GG ma jakieś znaczenie, jeżeli tak to pod jakie działa.

I o co chodzi z tym że się nie instaluje jak ktoś nie ma oryginalnego? Inne wpisy w rejestrze, czy coś?
 

popekpoker

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2008
Posty
3
a u mnie ani u moich znajomych dllka wogole sie nie instaluje w programfiles/gadugadu .... hmmm co moze byc przyczyną ? Podkresle ze innych komunikatorow niz gadugadu na komputerze nie posiadam.
 

Zarexu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
21
Ściągnij Gadu-Gadu w wersji 7.7.0 i zainstaluj ją usuwając wcześniejszą wersję. Tylko uploadnij se kontakty i skopiuj archiwum. Mi na początku także nie działało, dopiero jak zrobiłem to co napisałem zainstalowało się. I jeżeli będziesz pisać do kogoś te komendy nie możesz mieć w GG z którego piszesz tej DLL'ki.
 

popekpoker

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2008
Posty
3
no teraz wszystko pieknie smiga tylko wydaje mi sie ze pojawilo mi sie 2 nowe procesy w menadzerze zadan WSCNTFY.EXE i WUAUCLT.EXE . Co to za procesy ? Wczesniej ich nie widzialem nigdy.
 

Zarexu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
21
Co do 1 to ja także go mam on jest razem z SP2, jeżeli jest on z */system32/WSCNTFY.EXE wtedy nie ma problemu. Co do 2 ja go nie mam lecz on odpowiada za aktualizacje automatyczne Wina. Wyłącz je to ci także zniknie proces po restarcie.
 

popekpoker

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2008
Posty
3
kolejny problem, dlaczego loga rozmow wyslalo mi na ftp po sekundzie a jezeli chodzi o configi czy archiwum nie wysyla mi nawet po 5 minutach
<
 

Zarexu

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 20, 2007
Posty
21
Nie mam pojęcia u mnie wszystko dobrze działa. Spróbuj kilka razy, po wysłaniu powinieneś mieć wiadomość "WYSŁANO". Być może Firewall blokuje, chodziarz sam nie wiem. Nie mam wielkiego pojęcia na ten temat.
<
 

Muniek2

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 8, 2008
Posty
12
Witam
Kieruje do was kolejną prosbę/zapytanie. Czy mogę z tego korzystać wysyłając komendy z gg na komie ( ja korzystam z MOBI DESK ).Czy to działa na tej samej zasadzie.chyba powinno. Z góry dziękuje
Pozdrawiam szczęk816
 

Slave26

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 14, 2008
Posty
1
Mam pytanie zalozylem konto ftp na drivehq.com czy komenda do wysylanie archiwum gg bedzie wygladala nastepujaco /sendarch spacja login z drivehq spacja haslo z drivehq spacja ftp.drivehq.com spacja ?? dzieki za pomoc
 

arkadiano

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2008
Posty
1
Jestem tu nowy ale jak ma dokładnie wygladac komenda wysylania na serwer ftp czy może ktoś napisać przykładową na yoyo.pl lub drivehq.com z loginami i hasłem jak powinno być bo nie moge dojść do tego
 

raden

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 30, 2008
Posty
1
mam tylko jedna malutka prośbę
smile.gif
pragnę pożyczyć archiwum gg z innego komputera ale nie mam zielonego pojęcia jak obsługuje się ten program. prosiłbym o instrukcje krok po kroku. byłbym nieskończenie wdzięczny za wszelka pomoc. PS jestem pełen podziwu dla twórcy tego programu i dla innych, respect
 

Vladdeh

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2008
Posty
2
Witam. Dziękuje autorowi programiku za ten pliczek:) Działa. A teraz przejdźmy do sedna. czy gdy to wysyłam komuś to ma jakieś znaczenie jaką wersje gg ma ta osoba? Oraz gdy wysłałem komende na archiwum i nie przyszło to np gdy potem dana osoba wejdzie to mi wyśle? I jeszcze czy moge zrobić tak że napisze do tej osoby komende na wysłanie archiwum jak będzie ona niedostepna a jak wejdzie to wiadomość "dojdzie" i archiwum się wyśle? czy ta osoba oraz ju musimy być dostepni/zaraz wracam/niewidoczni?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
raczej nie ma znaczenia wersja ale kilka osob mowilo ze na wersjach ponizej 7.7 im nie działa a inne osoby uwazaja ze na ponizej 7.7 tez działa mi osobiscie na 7.6 działa.

tak jak tylko gg tej osoby odbierze tą wiadomosc to zaraz ci wysle archiwa
<


//edit

a tak BTW. to wersja VIP zostala troche unowoczesniona:
-ulepszone szukanie katalogu gg
-ułatwienia w obsłudze

itp.

Do tego chciałbym podziękowac hxv`owi za wytrwałą pomoc
smile.gif
 

Vladdeh

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2008
Posty
2
Ok, dziękuje bardzo. Wszystko już ładnie śmiga...gratulacje za pomysłowość z tym programem i powodzenia w kolejnych upgrade'ach...tylko nie przesadź
<
Pozdrawiam Vladdeh.
 

Pogromcakapci

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
2
Mam jeszcze takie pytanie, testowałem sobie z kolegą ten program i teraz on ma problemy z usunięciem tego, wchodził tam w foldery gdzie ma gg i chciał usunąć wsock32.dll ale pisało mu: odmowa dostępu, sprawdź czy dysk nie jest zapełniony czy chroniny przed zapisem bądź czy tam program nie jest włączony - coś takiego ( gg miał oczywiście wyłączone ) więc może ktoś napisać jak ma to usunąć? Z góry dzięki!
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
jesli takie cos sie dzieje to spróbuj uzyc programu Unlocker i nim usunac
 

Kresmo

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2008
Posty
4
Co jeśli ofiara dostanie ten program na pocztę ale otworzy go poprzez np. pocztę www Onet, nie zapisując na go dysku?
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Żeby uruchomić program trzeba go zapisać na dysk (nawet jak klikasz Otwórz/Uruchom to się zapisuje) więc nie ma problemu. Jeśli chodzi Ci o to czy uruchomi się bez otwierania/po samym zaglądnięciu do wiadomości - to nie.
 
Do góry Bottom