GG- włamanie przez dodanie nowego profilu?!

Enatealie

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2012
Posty
2
Od razu uprzedzę, że jestem dopiero początkująca, więc proszę o wyrozumiałość. Zacznę więc od tego, że weszłam dawno temu w posiadanie numeru gg pewnej osoby. Ostatnio "bawiłam" się trochę z tym komunikatorem, dodałam profil, zaznaczyłam opcję, że mam już konto GG. Wiem, wiem, zabrzmi to jak wypowiedź gimbusa, ale dane, które trzeba było tam wypełnić(numer, hasło, nazwa profilu), ja wypełniłam danymi osoby, której hasło znałam. Oczywiście zdawałam sobie sprawę, że to nie metoda na "włam"...
To się zadziwiłam, kiedy wyskoczyło mi okienko GG z kontaktami tej osoby, archiwum... Dla mnie to zupełnie niepojęte, bo jak cały Internet przeszukałam, tak nie znalazłam takiej metody wejścia na czyjeś GG. Czy bardziej doświadczeni wyjaśnią mi jak to w ogóle możliwe?
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Nie rozumiem co w tym dziwnego?

Jan Kowalski ma nowego Windowsa, ściąga Gadu-Gadu, dodaje swoje istniejące konto do którego zna hasło i korzysta z komercyjnego komunikatora GG.
 

Enatealie

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2012
Posty
2
W opisanej sytuacji nie ma nic dziwnego.
Tylko co jeśli: Jan Kowalski ma już swoje GG. Osoba również korzystająca z tego komunikatora dodaje pewnego dnia profil, który uzupełnia danymi identycznymi jak profil, który nieszczęsny Jan JUŻ posiada.
Co wtedy?
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Też nic dziwnego. To tak jakby ktoś miał dwa komputery, a na każdym komunikator Gadu-Gadu i miał ten sam profil.
 
Do góry Bottom