GG Wysyłanie obrazka

icewielki

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2007
Posty
15
Witam
mam prozbe mianowicie czy posiada ktos jakis komponent do Delphi 7 ktory umozliwia wysylanie obrazkow po protokole GG a najlepiej calych strumieni danych ?
 

icewielki

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2007
Posty
15
THGG - Niestety jeszcze nie skonczyli procedurki wysylania obrazkow i zapewne juz jej nie skoncza projekt umarl przypuszczam sam nie potrafie tego skonczyc
GGLite - niestety nie posiadam i nawet nie wiem skad go sciagnac a przeszukalem juz naprawde wiele, kupic hmmm nie kupie tylko dla 1 funkcji
Socket - bezposrednio nie przejdzie 2 adresy w sieci wewnetrznej a sam obslugi na protokole gg niestety nie napisze acz probowalem
wiedzę - nie posiadam az tyle
motywację - bez niej bym tu nie pisal
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
na sockecie mozesz sie połączyc z protokolem GG i wtedy wyslac ;D to mialem na mysli ;p
skoro nie masz wiedzy ani komponentów to z czym do ludzi?
Ja chce prawo jazdy a nie umiem jezdzdic i nie mam samochodzu -.-

GGLite szukaj na P2P, peb itp.
 

icewielki

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2007
Posty
15
na sockecie mozesz sie połączyc z protokolem GG - tak tylko mowi sie prosto a gozej zaimplementowac w aplikacji ... ale widze ze to zaden problem dla ciebie wiec wspomoz osobe w potrzebie i wklej jakas prosa procedurke do tego ...

skoro nie masz wiedzy ani komponentów to z czym do ludzi - z prozba o pomoc to chyba jasniejsze niz palacy sie tlenek zelaza ...

Ja chce prawo jazdy a nie umiem jezdzdic i nie mam samochodzu - skonczysz kiedys szkole ... wszystko przed toba

GGLite szukaj na P2P, peb itp - na pebie niestety nie ma, a osle tez szukalem bez rezultatu zaraz pewnie napiszez ze na google torrentach i innych dziwnych zeczach mam szukac toz ci mowie nie znalazlem ...
 

msvcrt

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2011
Posty
71
Czy obecnie da się przesłać obrazek za pomocą GGLite? W kliencie gg pojawia mi się pusta linia gdy wysyłam obrazek, możę coś źle robie?

W tych nowych klientach zdaje się żę nawet nie ma takiej opcji do wklejania obrazka w oknie rozmowy - można jedynie przeslac plik ale jeśli to nie jest zablokowane to możńa by odebrac obrazek w swojej napisane aplikacji (to też mi się nie udaję)

Ewentualnie jak przesłać plik? Potrzebuje gotowego kodu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom