GG

Status
Zamknięty.
W

Woren

Gość
Witam!!!
Mam do was pytanie! Wiecie co sie dzieje z moim kompem gdy wlaczam gg i nagle jest wylaczone i znowu wlaczam i tak caly czas nie! Wiecie moze co jest grane, a jesli mi sie cos tam ktos bawi inwigilatorem czy czyms tam to jak go moge wyrzucić?

Pozdro
Woren!!!
 

A_R_O

Użytkownik
Dołączył
Listopad 21, 2001
Posty
13
Hm

Witam!!!
Mam do was pytanie! Wiecie co sie dzieje z moim kompem gdy wlaczam gg i nagle jest wylaczone i znowu wlaczam i tak caly czas nie! Wiecie moze co jest grane, a jesli mi sie cos tam ktos bawi inwigilatorem czy czyms tam to jak go moge wyrzucić?

Pozdro
Woren!!![/b]
Mi sie tesz czesto to zdaza ze nie kce sie wlaczyc gg a inwigilator to tylk jest poto zeby ktos mogl zobaczyc czy jestes niedostepny czy tylko niewidoczny,...
 
W

Woren

Gość
Ale to bylo tak ze nagle wlaczam, wylacza sie samo, znowu wlaczam i dziala normalnie. Ale nagle otwiera mi sie okineko gg i gadam z gosciem, gadal takie gupoty ze obczailem o co chodzi, wiedzialem ze to on. Jestem pewien ze to nie od serv....... cos tam gg tylko ten gosc no wiec co mam zrobi zeby go wyjebac, albo zablokowac mu dostep do mojego gg. nie wiem czym on to zrobil czy sniff gg czy czyms takim, nigdy nie bawilem sie w takie duperele!!!

PS. Moze znacie jakies ciekawe strony z gg jakies cracki, gadzety itp. poza ta ktora podawal zraz (chyba) juz ja przegladałem!!!

Pozdro
Woren!!!
 
W

Woren

Gość
Achates moze ty bys cos skabinowal jakis nowy dzial albo dolaczyc cos takiego do dzialu "ICQ-IRC" jakies takie programiki, albo same nawet opisy faq czy jakies tam!!!

Pozdro
Woren!!!

PS. Czekam na dalsze komentarze w sprawie z mojm problemem!
 
W

Woren

Gość
A i jeszcze dodam ze gosc wykasowal mi dane w katalogu publicznym!!! Moze to wam cos podpowie (podsunie jaki pomysł?)

Pozdro
Woren!!!

PS. Czekam
 
B

b4d4ss

Gość
woren ja za bardzo nie wiem o co ci biega ...
masz problem z kolesiem to go ignoruj proste ...
zlamal ci haslo to je zmien ...
tez proste ..
 
C

ComMar

Gość
Proste

Heya
Woren zapewne ten gosc z gg wrypał ci sie na dysk jakims trojanem i skopiował ci configa z gg i wyciagnał z niego hasło.
Nara pozdro
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Heya
Woren zapewne ten gosc z gg wrypał ci sie na dysk jakims trojanem i skopiował ci configa z gg i wyciagnał z niego hasło.
Nara pozdro[/b]


Popieram i zgadzam sie z twoim zdaniem.
 
S

siemasz

Gość
To jest po to żęby ktoœ mógł zobaczyć czy jesteœ dostępny czy jesteœ niedostępny! Nikt co nie grzebie w kompie!
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Siemasz..........o nie przegrzales pale....

Ty juz nie istniejesz........o korwa stary (auto cenzura) gdzies na Alaske tam ci bedzie naprawde dobrze. TY JEBANY MATOLE...... ja sie jeszcze tak nigdy nie wkorwilem ale obiecam ci ZAJEBIE CIEBIE HUJU ALBO TWOJ KOMPUTER.....mniejsza z tym...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom