ggt 2.3

chemix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 18, 2007
Posty
1
witam mam pytanie gdzie znajde ggt 2.3 bo nigdzie go nie moge znalesc
za pomoc zgory dziekuje
 

czesci123

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 5, 2007
Posty
162
jest w moim uploadzie
smile.gif


a tu masz dokładnego Linka :
GGT v2.3 - POBIERZ
 

arturo39

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
3
Witaj upload który podałeś do ściągnięcia ggt 2,3 wywalił mi AV jako zainfekowaną!!! nieładnie!!! A może ktoś z kolegów ma dostęp do strony z której bezpiecznie można ściągnąć GGT 2,3 lub 2,2 . A wie ktoś gdzie można kupić wersję VIP czy autor jeszcze pracuje nad tym programem? Pozdrawiam a
 

arturo39

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2007
Posty
3
Dziękuje ERROR tak wiem i domyślam się że jest już wykrywalny swego czasu bawiłem się nim miałem nawet VIPa ale komp poszedł sie.....i chciałbym teraz powtórnie znajść tego trojanika ....uważam że jest najlepszy jakimi się bawiłem i bez awaryjny ( wszystko chodziło
<
) Nie wiem czy kolega Wojas nad nim jeszcze pracuje ewentualnie czy ma jakiegoś VIPa na twardzielu próbowałem do niego napisać ale bez skutecznie;( może zmienił juz adres ;( Jeśli ktoś coś wie na ten temat prosze o kontakt
 

dymex

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2007
Posty
52
czesci123
dlaczego z twojego linka jak wypakuje to ggt ani nie ma ikonki anie sie nie włązca bo wywala błąd, i dlaczego w nazwie jest "... pb.exe", można prosić o "zwykłe" ggt nawet 2.2 :/
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Originally posted by dymex
czesci123
dlaczego z twojego linka jak wypakuje to ggt ani nie ma ikonki anie sie nie włązca bo wywala błąd, i dlaczego w nazwie jest "... pb.exe", można prosić o "zwykłe" ggt nawet 2.2 :/
Ja jakieś ściągnąłem wczoraj to zaraz Ci gdzieś wrzucę , Tylko ja znowu mam pytanie po co jest mu potrzebny plik flash8.ocx czy jakoś tak z systemu32 , nie chce m to działać bo nie ma dostępu do tego pliku .
Oczywiście może by zadziałało gdy bym jako admin się zalogował ale jako admin nie odpalam takich plików bo dziś już nikomu nie można ufać .
EDIT: http://www.chomikuj.pl/hipichild/ggt.2.3.rar
zmieniłem plik w środku z exe na txt żeby nie usunęli z serwera jak rozpakujesz to zmień na exe .
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by niekowalski
Ja jakieś ściągnąłem wczoraj to zaraz Ci gdzieś wrzucę , Tylko ja znowu mam pytanie po co jest mu potrzebny plik flash8.ocx czy jakoś tak z systemu32 , nie chce m to działać bo nie ma dostępu do tego pliku

elementy interfejsu graficznego sa zrobione we flashu

projekt stary i zamknięty, nie robie już tego typu programów :]
 

Adam345

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
2
nie wiem co jest wlanczam program i wyskkuje

sytem windows nie moze uzyskac dopstempu do okroslonego uzzadzenia scazki lub pliku mozesz nie miec upranien ..... i tak alej co jest
?????


prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry Bottom