GGT v2.1 dla nowicjusza;/

kylson

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2004
Posty
3
witam was:]

Jak nie trudno sie domyśleć mam problem z GGT v2.1 :(:/ i odrazu z góry przepraszam alee pierwszy raz w takie cos sie bawie i troche tego nie rozumiem:(;/ wiem że tematy sa podobne ale ja nie nadąźam:(
No ale teraz do rzeczy:
Więc uruchomiłem program:

w zakładce gadu gadu:
załoźyłem nowe gg i wpisałem w piersze dwa okienka......jako klient wpisałem mój numer gg

w zakładce email
wpisałem nową poczte a jako klient moją pczte prywatna

no a delej sie pogubiłem;/:(
a i powiedzcie czy ten bajer wogóle powinienem urochomić wogóle na swoim kompie bo jakos coraz bardziej w to wątpie


prosze pomóźcieeee .........z góry dziękuje
 

kylson

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2004
Posty
3

właśnie wzorujee sie na opisie z tej stonki:) tylko da mnie nie jest wszystko jasne do końca niestety;/
Po pierwsze to chciałbym sie dowiedzieć czy generalnie chodzi o to żebym odpalił tą instalke.... zrobił server i jakimś cudem wysłac go osobie którą chce troszke pomęczyć:>??.....Jeśli tak to będzie cięźko bardzo bo nawet jak mi sie uda zrobić ten serwer to moi znajomi nie sa tak łatwowierni i odrazu wyczają źe cos kombinuje a ja chce zrobić tak bez podejźenia.Najlepiej by było jakby ten sever był umieszczony na stronie a osoba którą chce kontrolować by weszła na tą strone i nie świadomie to zainstalowała.......tam w opisie z linku "wojassa" niby jest cos takiego ale do końca nie wiem czy to spełnie swoją role..........

aaa.......i jeszcze jedno.......czy moge zostać jakos namierzony przez serwis gadu-gadu???????


pozdrawiam i z góry przepraszam za moje ograniczenie :twisted:
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by kylson+--><div class='quotetop'>CYTAT(kylson)</div>
<!--QuoteBegin-Wojass

właśnie wzorujee sie na opisie z tej stonki:) tylko da mnie nie jest wszystko jasne do końca niestety;/
Po pierwsze to chciałbym sie dowiedzieć czy generalnie chodzi o to żebym odpalił tą instalke.... zrobił server i jakimś cudem wysłac go osobie którą chce troszke pomęczyć:>??.....Jeśli tak to będzie cięźko bardzo bo nawet jak mi sie uda zrobić ten serwer to moi znajomi nie sa tak łatwowierni i odrazu wyczają źe cos kombinuje a ja chce zrobić tak bez podejźenia.[/b]

nie zapominaj ze GGT to trojan, czyli ofiara odpala "serwer"

Originally posted by kylson
Najlepiej by było jakby ten sever był umieszczony na stronie a osoba którą chce kontrolować by weszła na tą strone i nie świadomie to zainstalowała.......tam w opisie z linku "wojassa" niby jest cos takiego ale do końca nie wiem czy to spełnie swoją role..........

to jest inna bajka... :]
Originally posted by kylson
aaa.......i jeszcze jedno.......czy moge zostać jakos namierzony przez serwis gadu-gadu???????
tak
 

kylson

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2004
Posty
3
aha;/:( to chyba jednak nie będe ryzykował bo moge sobie jeszcze kłopotu narobic;/;[.....no alee wielkie dzięki za pomoc:p i szacuneczek dla tych to potrafią to czego ja niee:p:D
 
Do góry Bottom