Gmail-dropbox

candymann

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2013
Posty
2
Siema, potrzebuje włamać sie na fejsa mojej dziewczyny i tak ma ona 2 konta mailowe jedno znam hasło drugiego nie.Drugi jest zarejestrowany na fecebook. Poprzez pierwszy mail mam dostęp do dropboxa który ma połaczenie z jej komórka i ipadem. Zastanawiam sie czy istnieje taka możliwość że wgram jakieś oprogramowanie na dropbox i ono wysle mi hasła? keyloger czy cos?
 

panczo12d

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2011
Posty
61
napisz keylogera, wrzuc jej na dropboxa, ona pewnie nie pobierze bo po co miala by pobierac i instalowa jakas nieznana aplikacje.
 

panczo12d

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2011
Posty
61
dropbox to w dużym skrócie internetowy "dysk twardy", możesz tam wrzucać różne pliki. Jak wrzucisz na jej dropboxa jakiś plik to on tam będzie, nic nie zacznie się jej instalować. Osobiście jak znalazłbym na swoim dropboxie jakieś nieznany plik to bym go wywalił i pozmieniał wszystkie hasła więc ten twój pomysł jest ogólnie lipny, nie dość że zapewne nie umiesz programować na ios'a/androida to jeszcze ona się nie nabierze na taki lamerski sposób. Dużo prostszym sposobem byłoby stworzenie podrobionej strony (phishing), nawet jeśli nie umiesz to w internecie jest masa poradników.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom