grzyby po deszczu

el bongos

Użytkownik
Dołączył
Luty 6, 2004
Posty
334
a tu z nienacka powstał następny dział, i to w tak krótkim czasie po pojawieniu się "radiówki"
w tym dziale to chyba Barca będzie królował
<

pozdrawiam
 

-=Eter=-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 18, 2004
Posty
175
No chyba :>. Exploity to bardzo ciekawy temat więc dobrze że powstał nwy działa własnie o tym
<
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
Faktycznie nowy dział
smile.gif
Super, ale el bongos nieźle mnie przeceniasz
<
Oprócz kahta i dcomuni to ja ni w ząb ;-)
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
Braca a udalo ci sie jakiegos exploitka skompilowac pod wina bo mi narazie nie ale nadal sie staram i niepodaje
smile.gif

Jeszcze zapomnial bym podziekowac Administratorowi za ten dzial bo bardzo sie czesze ze on powstal chochlik chyba tez
smile.gif
 
G

Guest

Gość
eh... Wy znowu to samo... zrozumcie, ze nie mozecie skompilowac exploita na Linuksa kompilatorem pod Windowsa!
Jesli kompilujecie exploita, ktory jednak jest na Windowsa to badzcie tak mili i wklejajcie bledy jakie Wam sie pokazuja, bo samo stwierdzenie "nie chce mi sie skompilowac ten exploit, inne tez nie dzialaja" jest po prostu plytkie i nie wiem jak innym, ale mi po prostu dziala na nerwy.
 

Barca

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
449
No Raven dzięki polemice z Tobą i rozlicznych próbach to już wiem, ale okazuje się, że nawet te pod Wina się coś nie chcą kompilować. A jak będę miał konkretny problem to na pewno go dokładnie opiszę
smile.gif
 

sc0rp10n

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2004
Posty
191
Jak ktoś nie umie sobie poradzic z wyskakującymi błedami to trudno niech wraca do nauki programowania. Explointy pod Linuksem tez trzeba umiec kompilowac nie zawsze wystarczy dac gcc exploin.c -o esploint. Czasami trzeba trzeba właczyc jakies bilbioteki czy skompilowac z odpowiednimi flagami. Spora ich czesc wymaga recznej modyfikacji wartosci zmiany czegos w kodzi itp. Naprawde trzeba miec sporoa wiedze aby uzywac explointa, a jesli ktos uwaza ze wystarczy wpisac ./exploint host ipt to jest debilem.
Niestety z tego co zauwazylem sporo osob z forum nie ma pojecia o programowaniu a chce zostac "hakerami". I proboja kompilowac linuksowe explointy pod winda myslac ze im sie uda. Z przykroscia stwierdzam ze RAVEN ma duzo racji....

BTW: Fajny dział, osobiscie bardzo mi sie podoba.... moze wplynie na podniesienie poziomu....
 
Do góry Bottom