Hackme - kolega twierdzi że się nie da złamać zabezpieczeń jego strony

hereos53

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2013
Posty
21
Chwaliłem się koledze który zna się troszkę na SQL Injector itp. że zacząłem się również tego uczyć. On odpowiedział mi na to : To masz moją stronę jak uda ci się do niej złamać zabezpieczenia to będziesz kozak. I tutaj zwracam się z prośbą do was. Złamcie jego pseudo zabezpieczenia i zróbcie w jego oczach ze mnie kozaka :D . Chciał bym się troszkę z niego pośmiać a wy możecie zawsze podszkolić swoje umiejętności.

oto ta strona : http://www.desome.com/works/shop_online/
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Nawet jak ktoś się tam włamie, to wątpię że zrobią z Ciebie kozaka - ja bym dodał deface z własnym nickiem ;)
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Chwaliłem się koledze który zna się troszkę na SQL Injector itp. że zacząłem się również tego uczyć. On odpowiedział mi na to : To masz moją stronę jak uda ci się do niej złamać zabezpieczenia to będziesz kozak. I tutaj zwracam się z prośbą do was. Złamcie jego pseudo zabezpieczenia i zróbcie w jego oczach ze mnie kozaka :D . Chciał bym się troszkę z niego pośmiać a wy możecie zawsze podszkolić swoje umiejętności.

oto ta strona : http://www.desome.com/works/shop_online/

Jakiś dowód na to, że jest to sklep Twojego kumpla?
 

hereos53

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2013
Posty
21
On z nudów napisał taki sklepik internetowy i ma zamiar pokazać go dyrektorce żeby ludzie w jego w szkole mogli sobie kupować w sklepiku rzeczy a potem odbierać je bez kolejki czy jakoś tak ale jeszcze tej strony nie dokończył i jeszcze nie wie czy to przejdzie. Twierdzi że zabezpieczył ją na każdy możliwy sposób i nie da się do niej włamać. W sumie dobrze pomyślał bo jak to przejdzie to 5% od każdego produktu idzie do niego xD
 

hereos53

Użytkownik
Dołączył
Marzec 30, 2013
Posty
21
Zróbcie z nią co chcecie. Chcę mu po prostu udowodnić że wcale jej tak dobrze nie zabezpieczył. Udowodnijcie mu to :D
 

dobrydien

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
20
Zróbcie z nią co chcecie. Chcę mu po prostu udowodnić że wcale jej tak dobrze nie zabezpieczył. Udowodnijcie mu to :D
\

Z nudów to możesz w nosie pogrzebać koleszko ..
Weż mi zejdż z oczu z tym łajnem to ma być strona twoim zdaniem??
Zarejestruj sie sam na niej i podaj mi login + pass zobacze co da się zrobić :p
Nie zakładaj tak prymitywnych tematów chyba że szukasz kolegów o podobnym poziomie jak twój ,widze że juz co poniektórych znalazłeś w temacie;)
 
Do góry Bottom