hahaha ale mam z was jazde

L

lama

Gość
zawsze myslalem za haker umie wszystko zlamac a jednak tak nie jest hahahahha nie umiecie zlamac hasel w gg haha
a wiecie co mnie cieszy ze lamer tez nie umie i haker tez nie umie haha LAMERZY GORA hlip hlip nic niemam do hakerow lubie was no ale LAMERZY ZADZA hlip hlip
pozdro od wszystkich lam na calym swiecie iha!!!!!!!!
 
L

lama

Gość
dzieki ale pamietajcie lamki tyz umia dobrze sie pobawic iha!!!!
 
M

MIki

Gość
zawsze myslalem za haker umie wszystko zlamac a jednak tak nie jest hahahahha nie umiecie zlamac hasel w gg haha
a wiecie co mnie cieszy ze lamer tez nie umie i haker tez nie umie haha LAMERZY GORA hlip hlip nic niemam do hakerow lubie was no ale LAMERZY ZADZA hlip hlip
pozdro od wszystkich lam na calym swiecie iha!!!!!!!![/b]


Frajerek. To ty grasz maciusia w klanie.
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Teeeee.....

....ty najpierw dowiedz sie co robi haker i kim jest osoba zwana lama to pogadamy.


_______________
GREETZ ADZI
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
zawsze myslalem za haker umie wszystko zlamac a jednak tak nie jest hahahahha nie umiecie zlamac hasel w gg haha
a wiecie co mnie cieszy ze lamer tez nie umie i haker tez nie umie haha LAMERZY GORA hlip hlip nic niemam do hakerow lubie was no ale LAMERZY ZADZA hlip hlip
pozdro od wszystkich lam na calym swiecie iha!!!!!!!![/b]


Hmm nie umiemy/ecie ...... ja pierdzile z ciebie to Mictik bedzie...po co lamac GG ???? Przeciez wystarczy wlaczyc Nowy i masz swoj numer GG...... Ale przeciez do tego trza hakiera co nie ????
<
:p:p:p:p:p:p:p OJ OJ OJ OJ OJ
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
A my mamy z ciebie wiekszom jazde! Sam lama jestem ale wkurzaja mnie taki wpisy!
 
Do góry Bottom