Hasła z ciastek:)

newhacker)

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2006
Posty
3
Witam,
Może już było, ale nie spotkałem, sorki, jeśli tak.

Czy jest jakiś sposób wyłuskania hasła do poczty z cookie?? Mam dostęp do ciastek
<



Pozdrawiam
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
Originally posted by newhacker:)
Witam,
Może już było, ale nie spotkałem, sorki, jeśli tak.

Czy jest jakiś sposób wyłuskania hasła do poczty z cookie?? Mam dostęp do ciastek
<



Pozdrawiam

Mmmm. Co ja bym dał za dostęp do ciasteczek. Mmmm. Ale i tak najwiecej co mi sie udało z nich wyłuskac to tylko dżem =]

Pozdrawiam
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
hasla do poczty nie sa przechowywane w ciastkach, bynajmniej te najwieksze serwisy tak nie robia ;-)
 

Gooralesco

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
39
kiedys bylo cos takiego jak "Zapamietaj mnie przy nastepnym logowniu" wowczas hasla i loginy byly zapisywane w ciastkach - ale to tylko na niektorych www, o ile dobrze pamietam to na onecie byla taka opcja a moze to bylo wp? ... nie wiem, w kadym badz razie nie ma co sie ludzic, to byly czasy jak jeszcze kozystalem z IE 5.0
<


[ Dodano: 27-03-2006, 22:58 ]
Tak sie sklada ze na tym forum jest taka opcja
<
wlasnie to oblookalem i gdy mam ustawione
wlaczone usluge cookies to mnie zapamietuje a jak mam off to nie.. o czym to świadczy ?
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
Ja np wiem że na poczcie o2 są zapisywane hasła w cookies bo czasem nie działa mi poczta...o twieram strone i nic pisze zakończono a maili nie widać....i wtedy zawsze usuwam cookies i działa....ja chciałbym sie dowiedzieć gdzie hasło jest przechowywane do poczty na onecie...:/ i jak można zdobyć hasło do outlooka w win 98...bo mam dostęp do dysku ofiary....
 

newhacker)

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2006
Posty
3
Co się da zrobić w takim razie?? Nie wierzę, że nie da sie złamać hasełek do poczty, jak mam dostęp do kompa jako administrator. Na brutusa szkoda czasu:(

Pozdrawiam
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
A co myślicie o tym żeby te cookies przekopiować do folderu cookies w przegladarce (pewnie musi być ta sama przeglądarka) i wejść normalnie np na poczte onetu....
nie będzie czasem login i hasło jush wpisane...??

Można zawsze próbować......
<
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
C:Documents and SettingsLOGINDane aplikacjiMozillaFirefoxProfilesPROFILcookies.txt
 
Do góry Bottom