Hasła

C

Criz

Gość
Ej mam takš sprawę a mianowcie czy sš progs żeby żeby nałożyć sobie hasło na jakiœ folder, żeby mi nikt kto niezna hasła nie mógł skasować ani wejœć do danego folderu. Jak znacie jakies linki to plis dajcie. Zależy mi na czasie. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Nom sa.Jak cos chce urchronic rzeczy (najczesciej przed siostra) to biore steganosa seciuryty 3 i zabezpieczam. A jesli chodzi o linki to w www.google.pl napewno cos znajdziesz
<
:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 
C

Criz

Gość
ej niewiem skšd wiedzialeœ ale właœnie przed siostrš chce ukryć pewnš rzecz. Hehe myœlałem że tylko moja siorka jest taka wredna. Dzieks za odpowiedz ide tam szukac. Pozdro.

No mam już ten program czaje co i jak ale mam tylko 30 dniowš wersje (((. Masz serial do tego?? Jak tak to daj plis.
 
C

Criz

Gość
obczajasz niechce mi sie go wysylac alke jest taki schiz ze wpisz w gogle steganos security i ci tam wynajdzie rozne stronki wybierz: "Steganos GmbH Easy Security with AES Encryption" i tam jak wejdziesz to wes tam ze chcesz przetestowac wersje 30 dniowš i se œcišgniesz. A jak tego nieznajdziesz to posprawdzaj inne stronki zresztš plik ten instalacyjny ma 10 mb i se tam zainstalujesz potem spox progs. To tyle teraz powinienes zrozumiec
smile.gif
pozdro.
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Po co wam "programy" kazdy program da sie obejsc =] znalesc klucz idt (brutus, lamacz). Jesli chcesz byc na 100% pewny ze NIKT sie nie wlamie do folderu to zmien system plikow na NTFS, wtedy masz mozliwosc dania hasla na folder lub szyfrowania pliku =]] a to da sie zlamac tylko przez Format c: (nedzny rezultat) lub brutal fors =]]]]]]]
 
C

Criz

Gość
E dla mnie dobry taki program bo ja przed siorka chowam różne rzeczy, a ona się niezna aż tak na kompie. A z tym twoim sposobem to jest dobry ale dużo roboty
<

Pozdro
 
B

b4d4ss

Gość
dobrym programikiem jest BestCrypt, pozwala na tworzenie calych zaszyfrowanych drzew katalogow w wirtualnym systemie plikow umieszczonych w jednym pliku.
kupa opcji; tworzenie, formatowanie montowanie i odmontowywanie zaszyfrowanych systemow plikow.

spokojnie mozna sie z nim zapoznac i pobawic.
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
A ja dodam ze programiki sledzace inne programy w poszukiwaniu hasel itp. Sa na crackpl tools!Mi sie te programiki bardzooo podobaja!
 
B

bolko

Gość
a ja mam taki problemik - zachaslowalem sobie folderek , win- zipem i qrde zapomnialem hasla - da sie to jakos "wyciagnac " z tego zipa ???
 

ghark

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2002
Posty
19
Ej mam takš sprawę a mianowcie czy sš progs żeby żeby nałożyć sobie hasło na jakiœ folder, żeby mi nikt kto niezna hasła nie mógł skasować ani wejœć do danego folderu. Jak znacie jakies linki to plis dajcie. Zależy mi na czasie. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.[/b]



Osobiscie polecam program ScramDisk lub ew. jego nowsza wersje DriveCrypt. Programik jest super, bardzo ciezki do zlamania (ponoc
<
)

Odnosnie DriveCrypt:
http://www.drivecrypt.com/update/home.asp
Login : scramdisk Password : freedownload

Ew. polecam jeszcze dobry programik do szyfrowania Kremlin
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
ej to rzuc sie linkiem viperek bede wdzieczny
smile.gif
)[/b]

Co wy ludzie szukac nieumiecie czy co??
O ile pamietam to to jest: http://crackpltools.prv.pl/
Tam chyba cos widzialem.
smile.gif
[/b][/quote]

Skoro mowa juz o archiwach to pelno jest lamaczy na zipa czy rara a moze ktos widzial na WinAce ?? Viperek - wiesz cos o tym ??[/b][/quote]

Tera na topie jest pod winde rar i zip. A na lina tgz. Wiec najwiecej lamaczy jest pod rara i zipa. O lamaczach pod winace nie slyszalem nigdy.
 
M

moqkomar

Gość
Dla mnie najlepszym spsosobem zabezpieczania katalogów jest opcja ukryj
smile.gif

Proste i skuteczne.
Jak folder jest ukryty ( a winie jest ustawione zeby takowych nie pokazywal) to nawet szukaj nic nie pomoże
smile.gif
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Dla mnie najlepszym spsosobem zabezpieczania katalogów jest opcja ukryj
smile.gif

Proste i skuteczne.
Jak folder jest ukryty ( a winie jest ustawione zeby takowych nie pokazywal) to nawet szukaj nic nie pomoże
smile.gif
[/b]


ale kazdy kto sie zna to wezmie i przywroci folder do odczytu
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Folder

Przegladajac swoje stare rupiecie na dysku znalazlem ciekawy opis ukrywania folderku::

-------
nowy sposób ukrywania plików. Można je mianowicie umieœcić w folderze, który jest Koszem, najczęœciej C:Recycled Nie można jednak robić tego po prostu przecišgajšc plik. Windows potraktuje to jako zwykłe wyrzucenie pliku, a nie oto nam chodzi. Można np. napisać program, który utworzy plik lub folder w folderze Kosza, lub zrobić to w Trybie MS-DOS, np.:
cd c:Recycled
md Foldererk
Jeœli teraz wejdziemy do Kosza, np. przez ikonę na pulpicie, to folder, który przed chwilš utworzyliœmy nie będzie widoczny! Możemy sobie opróżniać Kosz do woli, a folder(lub plik) nie zostanie skasowany! Ta prosta metoda ma swoje wady i zalety. Wadš jest m.in. to, że jest prosta do obejœcia i nie zawsze działa. Nie działa m.in. wtedy, gdy folder Kosza ma zwykła ikonkę, a nie ikonkę Kosza. Do zalet tej metody ukrywania plików i folderów można zaliczyć prostotę, niewykrywanie przez Start| ZnajdŸ a tekże to, że mało komu przyjdzie do głowy szukać ukrytych plików lub folderów w Koszu.
------
Ciekawy opis i moze komus pomoze
smile.gif


Pozdrowionka.
 
Do góry Bottom