hasło gg rozkodować

laszlo1212

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2013
Posty
2
Siema potrzebuje rozkodować hasło gg
+NAZoGz1u+GLLV6Hd3Fv+g==
niestety nie posiadam nr seryjnego dysku,

będę wdzięczny za pomoc lub jakieś informacje

chyba że ktoś wie jak włamać się na kompa znając tylko nr gg, facebooka?
chyba że nr seryjny dysku jest np w program files jest gdzieś zapisane?
 
Ostatnia edycja:

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
O ile pamiętam do numer seryjny dysku jest używany jako sól do tych haseł, więc bez tego nic nie zrobisz, załatw/napisz prosty program który po odpaleniu pobierze serial dysku i zapisze go do pliku bądź wysle emailem :)

Pzdr
 

maciejkaczkowski

Użytkownik
Dołączył
Listopad 15, 2012
Posty
34
serial dysku i login (nr gg)
+NAZoGz1u+GLLV6Hd3Fv+g== wygląda jak hash z profilebasic.xml z <ProfilePasswordHash/>
 
Ostatnia edycja:

laszlo1212

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2013
Posty
2
nr seryjnego dysku nie mam i nie mam jak zdobyć, gdybym miał nr seryjny dysku już bym sobie sam poradził
jest to hash z profilebasic.xml
nr gadu gadu to 3473496
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
No to Ci tłumacze, musisz zalatwic ten numer seryjny, poczytaj o soleniu haseł, bez tego nie odkodujesz... Masz dostep fizyczny do kompa? jezeli tak to to jest minuta roboty, jezeli nie musisz wyslac plik do ofiary i nakłonić do jego odpalenia, sadze ze może to być nawet zwykły .bat, do odczytania numeru na pewno, nie wiem czy w bacie wyslesz plik, chociaz mysle ze na FTP byłbyś w stanie go wrzucic. Jeżeli ofiara nie jest mgr. informatyki to zawsze mozesz uzyc socjotechniki i zagadać czy nie poda Ci numeru seryjnego bo chcesz cos sprawdzic, badz kreatywny :) Czlowiek jest najslabszym ogniwem w kazdym systemie :)

Pzdr
 
Do góry Bottom