Hasło które było wpisywane....

Antar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2013
Posty
3
Witam serdecznie.





Mam takie skromne pytanie. Czy jest możliwość zobaczenia hasła, które było wpisywane już na komputerze. I gdzie szukać?

Pytam się ponieważ, moja szkoła wypuściła gazetkę szkolną, jest ona tworzona na serwisie http://juniormedia.pl/. Koleżanka która jest naczelna tej gazetki, logowała się na ta stronę przez mojego laptopa. I się pytam czy jest możliwość zobaczenia tego hasła ? Głównie chodzi mi o to żeby NIE PSUĆ ale zobaczyć kolejne wydania gazetki. Ponieważ nie chce mi się płacić 15zł za jakąś pie######ą gazetkę która raptem ma 13 stron.

A zapomniał bym, ciasteczek nie usuwałem.


Pozdrawiam i z góry dziękuję
 

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Jak masz to ciastko jeszcze to zobacz co w nim jest, może trzyma dane do logowania (np. hash hasła). Możesz też wejść na tą stronę na której była koleżanka i zobaczyć czy ciastko jeszcze jest aktywne. Jak zapisała hasło w pamięci przeglądarki i masz Firefoksa to wejdź w 'preferencje > bezpieczeństwo > zapamiętane hasła'. Możliwe, że masz jakiś syf na dysku i cudem zapisał klawisze wciśnięte przez koleżankę. Zeskanuj dyski i poszukaj logów jakiegoś spyware. Tyle, że to absurd ;)
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Raczej nic nie zrobisz z tym ciastkiem (trzymanie tam haseł to naprawdę najgorsze rozwiązanie z możliwych), więc lepiej zapłać te 15 zł za cudzą prace :)
 

Antar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2013
Posty
3
Ok Dzięki za odpowiedzi.

Po 20 minutach okazało się że hasło nazwisko patrona szkoły :eek:
 
Do góry Bottom