hasło pomocnicze

]-[aCker 69

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2004
Posty
33
witam mam pytanko
Napewno nie jeden/a z was zastanawiało sie czy jest łamacz który łamie jasło pomocnicze do skrzynki e-mail..

Dlaczego tak. > Wiadomo że przypomnienie hasła jest DUUUUUŻO łatwiej złamać niż tego właściwego. To drugie zazwyczaj fikuśne jest aby utrudnić jego złamanie lub odgadnięcie.
Bo jesli chodzi o date urodzin ofiary to to jest pryszcz > fotka.pl lub poprostu się jej zapytać.

Może ktoś z was zna takiego łamacza którego można skonfigurować do łamania przypomnienia (z uzupełnianiem daty urodzin) I czy wogóle istnieje taki ??

Ps. widziałem na forum podobny temat ale zakończony bez żadnego rozwiązania i dlatego napisałem swój



http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=19562 <<-- tu jest ten stary Temat ;]
 

pkoper

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2006
Posty
302
-[aCker 69]
Ps. widziałem na forum podobny temat ale zakończony bez żadnego rozwiązania i dlatego napisałem swój[/b]
Zanim doczytałem do PS mysłałem ze mam de ja vu
<
 

acking

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
51
;] mozecie przestac zadawac takie pytania ? bo np. ja niewiem co na nie odpowiadac ... haslo to haslo chyba nie ... to i to to tosamo sam mzoesz zlamac ;] a programy sa tylko do normalnego hasla
 

]-[aCker 69

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2004
Posty
33
jak niewiesz co odpowiadać hehe to nie odpowiadaj.

skoro hasło to hasło dlaczego piszesz że to nie normalne hasło

napisałem temat bo może jednak ktoś ma pomysł na to jak łamać hasło pocnicze !
a w ten sposób jest dużo łatwiej ! i szybciej ! :pPP
 

acking

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
51
... chodzilo mi o to ze kazde haslo to haslo ale przypomnienie hasla jest pod innymi kodami html na stronie i raczej nieznajdziesz do tego progamu bo poco skoro to tak samo (z punktu widzenia programu) haslo jak tamto
 
Do góry Bottom