Hash

Szymonen

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2006
Posty
14
Witam. Ostatnio bawiłem się UAP'em i podsłuchiwałem kolegę, kiedyś czytalem, że jak się ma hash to jakoś idzie z tego skombinować hasło gg. Czytałem ale nigdy mi ten hash nie chciał wyskoczyć a ostatnio odziwo wyskoczył
smile.gif
. No i mam pytanie czy jest jakiś sposób oprócz metody brute-force żeby ten hash wykorzystać do wyciągnięcia hasła gg ?
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
O ile dobrze pamietam.. to każdy znak w hashu był kodowany cyfra+literka. Gdzieś w necie był poradnik jak sobie rozkodować. na papierze. pogooglaj ;P to nie boli ( ja nie pamietam gdzie to bylo). Dotyczylo wyciagania hasla z configa starych gg (ponizej 6.0 chyba) ale w sumie to watpie, zeby zmienili sposob kodowania hasla.
 

Szymonen

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2006
Posty
14
Dzięki, poszukam ale inni piszcie jak znacie inne sposoby bo ten zdaje się troche łatwawy
<
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Nie chodzi o odczytanie hasła z config.dat tylko z hasha wyłapanego przez uap.
Jest taki program gg brute podobno on potrafi wydobyć z hasha pass.

Pozdrawiam
AdiKX
 

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
ja znam bardzo prosty sposób na wyciąganie hsła z gg. Jest ak banalny że aż wyciągnięcie hasła komus z gg nie daje żadnej satysfakcji.
Wpisz w googlach takie coś: GG Password Reader . Przeszukaj kilka pierwszych linków i ściągnij taki program co po ściśgnięciu będzie miał czarną ikonkę. Dokładnego linka nie pamiętam. Kopiujesz program do folderu w którym znajduje się plik config.dat i uruchamiasz program i masz od ręki hasło. ;]
 

dymex

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2007
Posty
52
Ale mu nie oto chodzi!
Szymonen, czytałeś o JEDYNYM programie do UAP'a odczytującego ten hash metodą brute force, program nazywa się "ggbrute" + ściągnij sobie do tego jakiś polski słownik(txt).
 
Do góry Bottom