haslo gg pod tlenem

zet2

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2007
Posty
4
mam pewien problem,
mam tlen i gg od 4 lat zintegrowane ;]
wpisalem kiedys haslo gg do programu tlen i tak sobie bylo, ostatnio chcialem na gg w pracy wejsc przez webgg i okazalo sie, ze nie pamietam hasla, jest inne niz do tlenu
da sie sie z tlenu wyciagnac haslo do gg??

dodam, ze jest w tlenie wpisane haslo do gg i zagwiazdkowane, niestety Asterisk Key nie lapie go, a skopiowac sie nie da (jakies zabezpieczenie)
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
a nie latwiej : rejestrowales sie gdzies przy zakladaniu konto do gg chodzi mi o e-mail, daj na przypomnienie hasla i bedzie OK
smile.gif
 

zet2

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2007
Posty
4
sprawdzalem, musialem na innego maila zakladac, to ponad 4 lata temu
<

dziala ten programik, dzieki
smile.gif
 

gozer

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2011
Posty
2
A prostszy sposób : na stronie Mo4xa jest program do rozkodowywania zagwiazdkowanych haseł link

Witajcie,
obecnie adres z podanego linka nie działa ;( a hasło GG mam w tlenie wklepane z 6-7 lat temu i za nic nie pamiętam, jak się do niego dobrać?
Pora przesiąść się na Adium ;)
 

gozer

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2011
Posty
2
Nie działa w oknie mam QWidget niżej Edycja konta: xxxxxxxx i nie widzę hasła ;(
Nie chcę tracić tego konta , pomóżcie.
 

grevla

Użytkownik
Dołączył
Listopad 2, 2011
Posty
13
cześć gozer, mam program do łamania zdalnego hasła na tlenie, metodą brute force, coś jak gg super reader, tylko że ma trochę brzydszy wygląd
ja tylko znalazłem ten program, a ponieważ masz problem z hasłem do tlena, dzielę się nim z tobą, na wszelki wypadek bądź ostrożny przy odpalaniu go, chociaż ja go włączyłem i działał normalnie, ale nie próbowałem łamać haseł bo nie mam konta na tlenie, program jest pod microsoft dos, system który każdy Windows ma w sobie, ten program nazywa się China, i jest spakowany w rar China
prócz tego są dwie inne zabawki do tlena w tej paczce do której link za chwilę zapodam:
www.darksite.zxq.net/tlen.zip
miłego ściągania, odwiedzaj moją stronę
 
Do góry Bottom