Hermes Keylogger

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Mam do zaoferowania na sprzedaż nowego keyloggera: Hermes Keylogger.

Hermes Keylogger to oprogramowanie umożliwiające monitorowanie wykonywanych operacji na komputerze. Dzięki temu programowi będziesz mógł zadbać o bezpieczeństwo w sieci twojego malucha. Dowiesz się czy żona nie romansuje za twoimi plecami kiedy Ty ciężko pracujesz, albo czy nadal jesteś jedyną kobietą dla swojego męża.

Działanie programu jest bardzo banalne. Wystarczy uruchomić zakupiony plik na komputerze, następnie będziesz otrzymywać na podany wcześniej e-mail logi z komputera na którym program został zainstalowany. Dowiesz się co było pisane na komputerze, jakie strony www były odwiedzane i jeszcze więcej; będziesz otrzymywał zrzuty ekranu z komputera na którym program został uruchomiony.

FUNKCJĘ KEYLOGGER'A:

  • Cicha instalacja - program instaluje się w tle bez zbędnych komunikatów, nie pozostawiając śladów instalacji
  • Autostart - program uruchamia się automatycznie po starcie systemu, nie trzeba uruchamiać go za każdym razem kiedy włączyliśmy system
  • Registry Persistence - funkcja uniemożliwiająca wyłączenie autostartu keyloggera
  • Kolorowy, czytelny format logów - logi zapisywane są w formacie html, podając jednocześnie datę i godzinę oraz program w którym dany tekst został wpisany
  • Pozyskiwanie podstawowych informacji - program rozpoznaje system operacyjny, pozyskuję nazwę użytkownika oraz komputera
  • Wyłapywanie operacji wklejania tekstu - logi zawierają również operację wklejania tekstu, dzięki czemu nawet kopiowane hasło zostanie przechwycone
  • Zrzuty ekranu - program wykonuje zrzuty ekranu co 1 minutę i pakuje je w paczkę ZIP po 15 zrzutów, a następnie wysyła je
  • Wysyłanie logów i zrzutów na adres e-mail
  • Keylogger nie wymaga uprawnień Administratora - wszystkie funkcję keyloggera działają bez uprawnień Administratora
  • Brak zależności - program został napisany w natywnym C++ wykorzystując jedynie funkcję Windows API; program nie korzysta z zewnętrznych bibliotek dzięki czemu nie wymaga instalacji dodatkowych pakietów
  • Działa na systemach Windows - w tym: XP, Vista, 7, 8
  • Wykrywalność keyloggera cały czas na niskim poziomie - aktualizacja programu kiedy zostanie wykrywalny przez programy antywirusowe
  • Mutex - uniemożliwienie uruchomienie dwóch lub więcej instancji keyloggera

Przykład logów:
test.jpg


Na dzień dzisiejszy (2013-05-20) keylogger jest niewykrywalny. Przewidywane dalsze rozwijanie projektu.

Kupujący nie będzie musiał się bawić konfiguracją (która często wielu ludziom przysparza wiele problemów), zamiast tego będzie otrzymywał już gotowy plik, który należy uruchomić na komputerze z którego chcemy otrzymywać logi i zrzuty ekranu.

Możliwość łączenia Keyloggera z innymi plikami :)

Oferuję pomóc kupującym.

Zainteresowanych proszę o kontakt na GG: 47076444.
 
Ostatnia edycja:

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Powstała nowa wersja keylogger'a: Hermes Keylogger 1.1.

Kilka funkcji zostały lekko "upiększone". Keylogger został dokładnie przetestowany na systemach: XP, Vista, 7, 8 i działa niezawodnie:)

Ponadto powstała strona projektu: http://hermes-keylogger.p.ht/

Kontakt do mnie znajdziecie w sygnaturce :)
 

wcool

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2013
Posty
1
Polecam serdecznie meviu i jego program!!!100% działa i twórca jak najbardziej pozytywny!!!Polecam
 

TDK8GB

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2013
Posty
105
1. Jakiej użyłeś biblioteki do zip?
2. Czy logi z klawiatury też są pakowane do zip?
3. Ile kosztowałaby wersja z okienkiem do konfiguracji?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
1. Jakiej użyłeś biblioteki do zip?
2. Czy logi z klawiatury też są pakowane do zip?
3. Ile kosztowałaby wersja z okienkiem do konfiguracji?

1) Nie używa żadnych zewnętrznych bibliotek.
2) Nie logi nie są pakowane do ZIP, są bezpośrednio wysyłane na meila
3) Nie sprzedaje generatorów, lecz gotowe skonfigurowane pliki.
 

nba13

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2013
Posty
5
Polecam meViu i jego Keyloggera w 100%. Jestem bardzo zadowolony z Keylogger oraz z pomocnej ręki właściciela (poświęca dużo czasu klientowi! Chłopak zna się na rzeczy 10/10 ! Binder również spełnia moje oczekiwania! :)
 

mr_ipmossible

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 20, 2013
Posty
1
Polecam transakcje z tym użytkownikiem. Wszystko szybko i sprawnie a co najważniejsze - przy wzroście wykrywalności udostępnia aktualizację. Ponadto pomocny i uprzejmy ; )
 

słodowy88

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2013
Posty
4
kupiłem keylogera.działał świetnie pare dni.Teraz logi nie przychodzą na poczte.Używany na paru komputerach więc trudno mowić o wykryciu i usunięciu..Odezwij sie na gg bo nie ma cie juz pare dni.
 

słodowy88

Użytkownik
Dołączył
Październik 20, 2013
Posty
4
kupiłem keya jakiś czas temu. Po ok tygodniu uzywania logi przestały przychodzić.Używany na 4 kompach. Dla próby odpaliłem go na 5 kompie i logi dalej nie przyszły więc nie wiem co jest grane? Na @ wiadomości dochodzą normalne.Meviu odezwij sie na gg pisałem ale od parudni Cie nie ma
 
Do góry Bottom