Hmmmm.....(moze cos wiecie)

W

Woren

Gość
No wiec witam!!!
Mam takie pytanie czy ktos z was ma moze jakis program albo wie gdzie go znalezc do skanowania ipekow. Odpisujcie na e-mail(podany w temacie AccessDiver) albo w forum. (oczywiscie).
Pozdrawiam!
 

sylwi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2001
Posty
6
czy to moze propozycja Anubis by odwiedzic twoj HDD?
smile.gif
))
chcesz przetestowac zabezpieczenia?
smile.gif
)))

pozdrawiam:)

PS.
duuuuuuuuuzo prosciej bezposrednio z sieci:)
 
A

Anubis

Gość
sylwi nawet podam Ci konfiguracje, oraz IP - jak chcesz to mozesz sprobowac... Ale wiez mi, jak sie nawet uda ci wlamac to mozesz byc pewny ze jestes na ruterze a nie u mnie na kompie (slyszales o czyms takim jak maskarada oraz firewall plu inne bajerki????). A odnosnie rutera to prosze bardzo, takis chojrak??? Baw sie dobrze smyku

pozdrowionka:
Anubis, Nevillon DreamTeam, Windows Squad Coordynator
 
R

Rafaello_X

Gość
Nie mam ochoty pisać na maila. Jeœli o porty Ci chodzi, do znajdŸ na tej stronie achatesa w dziale Download "skaner portów".
 

sylwi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2001
Posty
6
Anubis wiecej poczucia humoru i wiary w kobiety:)

OJ Anubis, Anubis:))

Mam do ciebie 2 pytanka:)

1) Czy potrafisz czasem odroznic zart od stwierdzenia?
smile.gif


2) Czy wydaje ci sie, ze z internetu korzystaja tylko faceci?

smile.gif
))))))))))))))

AD.1

Wiesz napisal_AM tyle nawiasikow (usmiechow), ze chyba nie ma watpliwosci, ze zartuje:))

AD.2

Nie jestem facetem:) Jestem ONAAAAAA. No chyba wiesz, ze ten swiat jest dwuplciowy i to prawie we wszytskich wystepujacych na ziemi gatunkach powyzej szczebla pierwotniakow:)))) Wiec nie pisz do mnie jak do faceta:))

Myslalam, ze nick wyjasnia wszystko, no ale.......
smile.gif
)No i nie przejmuj sie moja wiedza. Nie jest ona zbyt wielka, ale chyba nie sadzisz ze nie wiem co to firewall, reuter czy maska:)
No chyba, ze tym razem ja nie dostrzeglam, ze zartujesz:))))

pozdrawiam wszytskich:)
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Pierwszy......

pierwszy raz się spotykam z hakerem płci żeńskiej....

pozdro:
zRaZ
 
Do góry Bottom