Internet

betoven15

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 28, 2007
Posty
17
[Edit]
Nie zauważyłem działu programowanie ,z góry przepraszam.



Nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić, więc postanowiłem w tym dziale....

Chodzi mi o to... Że w piątek od godziny 15 zaczęły się kicki internetu... tzn. chodzi poprawnie przez 20-30min i przestaje działać na okres 1-1,5h i tak w kółko,oczywiście przy mojej zabawie napraw połączenie,restart modemu.. W sobotę było już ok i znów dziś od 9 rano internet nie działa jak powinien... znów zaczyna funkcjonować poprawnie i przestaje... Zadzwonił bym do biura usługi klienta,ale dziś jest drugi dzień świąt i na dodatek niedziela, więc nie sądzę ,że ktoś czeka w tym momencie na telefon... Mam internet Gawex jest to internet który dostarcza usługi tylko w moim mieście i w okolicach 20km od niego... dużo kumpli z niego korzysta i nikt nie ma tych problemów co ja...

Mieliście kiedyś podobny problem? albo wiecie w jaki sposób z takim czymś się obejść?
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Ja na twoim miejscu bym do nich zadzwonił i ich tak opi... tzn. tak im nagadał, że zaraz by wszystko zadziałało xP
 

lukiganiasuki :D

Użytkownik
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
56
Ja cos podobnego mialem :/ tez mam siec miejska. U kumpli wszystko gralo tylko zawsze jak cos sie dzieje to u mnie
<
:D. No wiec problem polegal na tym, ze wszystko bylo podlaczone a w modemie zero reakcji:/ nawet nic nie odlanczalem. Po prostu przychodze z budy komp on i srut
<
zadzwonilem i po 3 dniach przyslali kolesia, ktory wymienil modem. Czyli skoro u znajomych nic sie nie dzieje to wychodzi na to ze przyczyny moga byc dwie albo cos z kablami albo ci z modemem cos duplo
<
Zadzwon jutro skoro placisz to ich obowiazek zeby sie tym zainteresowac.
<
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Jak Ci rozłącza internet z niczego, to to jest wina kabli. Przynamniej u mnie tak było. Zadzwoniłem po kolegę, zrobił co miał zrobić i wszystko śmigało.
 
Do góry Bottom