Inwigilacja urzytkownikw forum

informator_all

Użytkownik
Dołączył
Marzec 15, 2012
Posty
1
Witam wszystkich , od duszego czasu zastanawiaem sie dlaczego zawsze juz od kilku lat po wejsciu na to forum mialem problemy z siecia i z systemem , dlugo szperalem bo to naprawde trudno bylo wyjasnic gdyz zadne antywirusy niczego nie wykryway .
No ale w koncu dotarlem do prawdy . Prawda wyjasnia takze fakt e jesli zadajemy na forum proste pytanie na temat hackowania to wszyscy w pospiechu na nie odpowiadaja , jesli jednak spytamy o sprawy bardziej zaawansowane to udaja glupich ze niby sie nie znaja , odsylajaa do googli do ksiazek itd.
a prawda jest taka ze to forum nalezy to sluzb specjalnych ktore od lat skutecznie inwigiluja jego czlonkow , chcac w ten sposob kontrolowac dzialania hakerow w naszym kraju sami udajac hakerow .
nie wiem czy jestem pierwsza osoba ktorej udalo sie do tego dotrzec ale bardzo mozliwe bo trudno bylo uzyskac tee informacje .
Nie mniej jednak czzuje sie zmuszony do poinformowania o tym wszystkich i nie swiadomych tego co tutaj naprawde sie dzieje .

Mam nadzieje ze nikt ludzie zrozumieja co napisalem i nie dadza sie inwigilowac jakims palantom na uslugach rzadu
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Mam nadzieję, że wiesz co się stanie o 6 nad ranem. :)
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Panowie z czarnych bmw już jadą
 
Do góry Bottom