IP w LANie !!

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
Witam !!

Mam takie pytanko....wysłałem ofiarze BigBena 2.3...gdy właczy kompa przychodzi mi wiadomość z jej adresem IP....jest to IP wewnętrzne a gdy patrze np w gg jest widoczne IP zewnetrzne różniące się od mojego tylko jedna (ostatnią) cyferką (ja mam 8 a ofiara 6)...
Czy jest możliwe ze jestem z nią w LANie ? (mamy jeden serwer który jest postawiony na moim osiedlu lecz inne osiedla >wraz z tym gdzie mieszka ofiara< sa podłączone właśnie do tego serwera )
Czy jest możliwe że jesteśmy razem w sieci ?? i czy moge używać np sniffera gdy ofiara ma inne IP zewnętrzne ?
Z góry thx !!
 

Daw1deX

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2006
Posty
59
czyli jestem z ofiarą w LANie tak ?? mogł by się ktoś rozpisać na ten temat....na jakiej zasadzie to działa, dlaczego ona ma inny IP zewnętrzny itp.....
i czy moge sie poszyć pod jej IP....jak skanowałem w nmap jej wewnętrzny IP to były wypisane różne rzeczy ale nie bylo adresu MAC katy sieciowej. Był bym bardzo wdzięczny...
 

Andrzej1307

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2004
Posty
10
inny IP zewnetrzny ma (bo ja mowisz widzisz go na gg) bo laczy sie z gg przez proxy
smile.gif
(inny serwer)
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by Daw1deX
czyli jestem z ofiarą w LANie tak ?? mogł by się ktoś rozpisać na ten temat....na jakiej zasadzie to działa, dlaczego ona ma inny IP zewnętrzny itp.....
i czy moge sie poszyć pod jej IP....jak skanowałem w nmap jej wewnętrzny IP to były wypisane różne rzeczy ale nie bylo adresu MAC katy sieciowej. Był bym bardzo wdzięczny...

Masz dzial tutoriale i nie mozesz tam wejssc i przeczytac albo na www.google.pl poszukac ??
 
Do góry Bottom