J@bber Ghost Trojan ?!

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
WItam!

Skoro jest już G@du Ghost Trojan to teraz czas na J@bber Ghost Trojan, WOjass skoro poradziłeś sobie z protokołem GG to Jabbera będzie jeszcze łatwiej, jabber to najlebsza sieć komunikacyjna (XML) teraz tylko czekam aż ktoś zrobi J@bber Trojan
<
, jeżeli ktoś z was nie wie co to jabber to zapraszam na JabberPL.org i Jabber.org
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Po pierwsze tu się nieżąda tylko prosi, a po drugie może byś poczytał i sam to zrobił mądralo
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
OK, więc łądnie prosze...
<
, a ja tego nie zrobie bo narazie jestem zajęty wtyczkami do Konnekta więc, skoro wojass z GGT poradził sobie to też z J@bber Trojan by sobie szybko poradził
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
NI jestem pewien czy Wojass przypadkiem nie krosytsal z jakiegos gotowego kodu zrudlowego lub komponentu do obslugi prtokolu GG, wiec nie wiem czy tak latwo bylo by z Jabberem, Wojass popraw mnie prosze jesli sie myle, bo tak naprawde to nie wiem jak GGT zrobiles...
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Ale Jabbera to też są gotowe komponenty, prawie każdy klient jabbera jest open source i można jego kod pobrać.
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
<

w GGT komunikacja z GG opiera sie o gotowy komponent TGG, nie poradził bym sobie bez niego, a jestem za słaby zeby taki komponent samemu napisac 8) , pozatym to mozna by napisac takie trojany pod inne komunikatory no ale moze ktos inny sie za to wezmie bo przeciez ja monopolu na to nie mam
<
 

LAME-R

Użytkownik
Dołączył
Listopad 6, 2003
Posty
228
Ech Jabber… Wqrza mnie to (no wiecie co) Jaberowców, żeby wszystkie komunikatory były wolne itp.… No ale może ja nie chcę spędzić 3 minut na konfiguracji IMa… To tak jakby kazać newbie instalować od razu OpenBSD albo Unixa — to trochę zbyt zawiłe, toteż lepiej jest mieć Mandrake
<

(zaraz ktoś mnie zjedzie. Ale przyzwyczaiłem się, a z żółtą karteczką nawet nieźle wyglądam
<
)
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Chyba sobie jaja roibsz
<
, Konfiguracja PSI jest prosta i trwa 3 minuty jak użyjesz Konnekta i wtyczki kJabber (Żabber) to trwa to 1 minute.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Ale fakt faktem, ze kazdy internauta w polsce korzystajacy z komunikatorow jest posiadaczem GG, lub jakiegos klienta gg. Niestety jak narazie to najpopularniejszy komunikator i zalewaja go Reklamy i wogule pelna komercja
<
Ehhhh i namow teraz takiego ludzia zeby sie przestawil na co innego, wiekoszosc internautow ogranicza sie tylko do czatow, gg i emaila, i takiego czleka nie da sie na mowic na zmiane komunikatora bo sie przyzwyczajil do GG :/
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Dlatego na serwerach jabbera są "transporty" ICQ, GG, Yahoo, MSN/WM, i wiele wiele innych, wszystko od serwera zależy.
 

Neo

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2003
Posty
133
Hmm moze ja sie za to wezme jesli czas mi na to pozwoli
smile.gif
Bo to chyba nie jest takie trudne :> pozyjemy zobaczymy
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Brawo dla tego pana
<
na JabberPL.org masz wszystko co ci tylko może być potrzebne.

Moje JabberID: [email protected], jak coś na Jabbera do mnie piszecie to nie zdziwcie się jak was nie autoryzuje mam teraz 239 osób na liście.
 
Do góry Bottom