jak dobrze zbindowac?

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
sprawa sie ma tak - uzywam juntandora i yaba - kazdy z nich jest dobry ale problem jest taki - fotka i server trojana ma sie tak uruchamiac zeby byla fota - normalne da sie. dalej chce zeby bylo rozszezenie jpg wiec robie tak - pisze"fotka.jpg tutaj spacja dlugo i.exe"i pokazuje sie jako jpg( np przy wysylaniu przes p2p)
<
dalej chce zeby byla ikonka pliq jpg. problem w tym ze wszyskiego tego naraz zrobic sie nie da bo albo nie bedzie foki widac albo ikonka bedzie zla... kto wie jak zrobic idelanie zeby kazdy sie nadzial na taki pliczek- niespodzianke? :wink:

chyba skomplikowanie to napisalem :?
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
masz jakies namiary na to cudo co mnie wybai z klopotu
<
wpgule mecze sie nad tym od miesiaca ale dalem za wygrana w koncu i zapytalem... reszta spraw bedzie ok ? :]
 

pifko

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 10, 2003
Posty
3
witam

lamerskie pytanie (a jak w końcu to mój pierwszy post) - ściągnąłem resource hacker i dalej nie wiem jak zmienić ikonke *.exe na ikonki np. *.jpg help !! jak ktoś ma doświadczenie z tym programikiem, to niech sie nim podzieli please.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
file -> open (wybierasz plik)
po lewej stronie pojawiaja sie hmm foldery rozne (komponenty)
w "icon" lub "icon group" klikasz prawym na "zebatke" ktora ma obrazek tej ikonki exe, wybierasz replace resource i potem klikasz "open file with new icon" szukasz pliku moricons.dll czy cos takiego, nie pamietam...tam zmieniasz sobie na ikonke jpg [; |||||| jesli Ci tak bardzo zalezy to poszukaj na forum bo sam pisalem w jakich plikach sa ikonki [;

poprawka: po podmienieniu ikonki wciskasz u gory glownego okna "compile script" i powinno byc ok

do Err0r:
ja: Wysłany: Wed 10-09-2003 9:30
Ty: Wysłany: Wed 10-09-2003 14:12
 
G

Guest

Gość
Re: witam

Originally posted by pifko
lamerskie pytanie (a jak w końcu to mój pierwszy post) - ściągnąłem resource hacker i dalej nie wiem jak zmienić ikonke *.exe na ikonki np. *.jpg help !! jak ktoś ma doświadczenie z tym programikiem, to niech sie nim podzieli please.
otwierasz plik *.exe
smile.gif
i tam po lewej (chyba) masz drzewo i tam mas zjakies 7 8 tka jak by folderkow to klikaj na wszystkie i tam bedziesz mial ickone *.exe
smile.gif
i se zmien na JPG
<
i po klopocie
 
G

Guest

Gość
Originally posted by SZKOD[nick
]Err0r jestes boski ;/ napisales to co ja, moze nie czytales?
buhahahah nieczytalem 2 stronki widocznie tylko 1 strone przeczytalem
<

<
:p:p:p :wink: albo poprostu w trakcie mojego pisania
<
ty jush znonrzyles wyslac
<
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
no thx szkodnick program czesciowo rozwiazal problem m.in. ikonka :wink: ale reszta problemow pozostaje...cuz pozostaje tylko liczyc na "wyrozumialosc" odbierajacyh pliki
<
 

mathac

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 29, 2004
Posty
29
ja nie moge ale wy macie problem bende tak pisal miesiacami na tym poscie pozglaszac sie do mnie na gg to wytlumacze pomalu a nie na tych postach 6241774 eh ... 8) 8)
 

acking

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2004
Posty
51
lameria??

buhahaha typowo jak cos chcecie to sie dowiedzcie o tym iwecej a nie pytacie chociaz niewiecie o co chodzi
niechce was krytykowac ani serwisu www.haker.com.pl
ale zacytuje slowa z pewnej mp3 z q3a
ja (auto cenzura) ta gra jest chyba przeznaczona dla ciot
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Originally posted by SZKOD[nick
]file -> open (wybierasz plik)
po lewej stronie pojawiaja sie hmm foldery rozne (komponenty)
w "icon" lub "icon group" klikasz prawym na "zebatke" ktora ma obrazek tej ikonki exe, wybierasz replace resource i potem klikasz "open file with new icon" szukasz pliku moricons.dll czy cos takiego, nie pamietam...tam zmieniasz sobie na ikonke jpg

ok wszystko zrobione pomyslenie ale mam maly problem bo w tym pliku moricons.dll nie ma ikony z rozszerzeniem *.jpg.
CZy moglbys powiedziec mi w ktorym to jest pliku
WIELKIE DZIEKI
POZDRO
 
Do góry Bottom