Jak nadać sobie rangę najwyższą na stronie torrentowej?

Kamiloss

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
5
Dzień dobry ja mam takie pytanie a raczje prosil bym o porade chodzi mi o strony torrentowe napisane w ogolnie w PHP. Jaki jest najprostszy sposob aby na takiej stronie zrobic sobie range np najwyzsza iem ze tak mozna tylko nie wiem jak to za bardzo sie robi przez co mozna sie wlamac. Wiem ze nie napiszecie mi jak to zrobic ale chociaz jakies wskazowki ?
 

Kamiloss

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
5
Wystarczy ze mam swoja strone i range. ale jakis czas temu mialem sam hacka na nia kolesie weszli dali sobie rangi i wszystkich zdegradowali na jedna range chcial bym sie sam nauczyc tego, dlatego prosze o jakies wskazowki
 

Pretty

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2007
Posty
23
Originally posted by Kamiloss
Wystarczy ze mam swoja strone i range. ale jakis czas temu mialem sam hacka na nia kolesie weszli dali sobie rangi i wszystkich zdegradowali na jedna range chcial bym sie sam nauczyc tego, dlatego prosze o jakies wskazowki
php.net ? ; )
strony torrentowe napisane w ogolnie w PHP[/b]
hmm... może rozszerzysz owe ogólnie : ) Na jakim skrypcie itp...
 

Kamiloss

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
5
TBDEV.NET-11-10-05-BETA-SF1

Tutaj link do tego silnika

Ogólnie strony torrentowe z prywatnym trackerem sa oparte na silnikach TBDEV.NET

Czytałem, ze najczestszym rodzajem wlamań jest przez XSS i SQL Injection Exploits
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
zmiane rang dokonali chyba poprzez zmiany w bazie, ew z poziomu konta z uprawnieniami, a jak dostali się na konto admina to mogli zrobić wszystko
To chyba nie miało za wiele wspólnego z php i resztą.

p.s.
był na PT cały temat o tym haku, bo prowokowali, że to niby personel PT to zrobił, żałosne
 

Kamiloss

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
5
Właśnie o to mi chodzi jak dostali sie na konto admina ??

Znalazlem ciekawa recenzje: link tutaj

O ataku SQL injection tylko czegos tu nie bardzo rozumiem chodzi o to:
Kod:
 Jeżeli użytkownik do formularza LoginPage.php wprowadzi następujące dane:



    Użytkownik: ‘; delete from users–



Hasło:



To kluczowy fragment kodu PHP, po wstawieniu wprowadzonych danych będzie wyglądał następująco:



    “SELECT id FROM users WHERE username = ‘” . ‘; delete from users” . “‘ AND password = ‘” . . “‘”;

i tego:
Kod:
. W wypadku tego skryptu można jednak pójść dalej i spróbować zalogować się jako konkretny użytkownik. Wystarczy w pole username wpisać:



    Username: administrator’–



a wykona się zapytanie:



    SELECT id FROM users WHERE username = ‘administrator’

No tak ale co w miejsce hasla wpisac? Bo jezeli nic to wywali komunikat ze niepoprawna nazwa usera lub zle haslo ???


EDIT:
Mam jeszcze jedno pytanie chodzi o ten artykul a raczej kod: link tutaj

Zrobilem tak jak tam opisywali i zamiast jakichkolwiek hasel, mam biala strone (pusta) co robie zle ?
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Może trafiłeś na stronę nie podatną na atak ?
smile.gif
 

Kamiloss

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2007
Posty
5
tzn wszystkie? bo sprawdzalem na 10 stronach i nic (na stronach nie popularnych nowych gdzie nie ma profesjonalnej zalogi)
 
Do góry Bottom