Jak namierzyć kogoś przez fb

rebelious

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2013
Posty
8
Cześć:p, mam takie pytanie czy można kogoś namierzyć znając tylko jego dane z facebook'a?
To dla mnie bardzo ważna sprawa, otóż ta osoba jest oszustką i prośby a nawet groźby na nią nie działają, nie odpowiada na wiadomości na fb i dlatego chciałabym ją namierzyć inaczej.Pomożecie?;)
 

Do4Got

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2012
Posty
242
Znajac jej email możesz ją namierzyć wysyłając np z poczty gmail,com wiadomość jak ci odpisze to,dajesz potem pokaż orginał i tam masz jak dobrze poszukasz ip delikwenta/tki
Raczej poczty ;_;
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Najlepiej po charakterystycznych fragmentach wypowiedzi. Jeśli pisał gdzieś indziej i ma pewne cechy charakterystyczne to wyskoczy i wówczas można jak nitką do kłębka skierować się tam gdzie już jego anonimowość jest o wiele słabsza lub można wykorzystać techniki aby sam ujawnił swoje dane (socjotechnika". Pamiętać nalezy, że wyszukiwarki mają sporo opcji dających takie możliwości.
Najprostszy przykład:
wpisujemy w googlarkę "Cześć:p , mam takie pytanie czy można" i otrzymujemy:
https://www.google.pl/#hl=pl&sugexp...42,d.Yms&fp=9eb96e3bfe2a4ef1&biw=1280&bih=591
Zasada wyszukiwania jest podobna.
 

rebelious

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2013
Posty
8
hm próbowałam już tego,ale niestety wszystko prowadzi do fb, a tam ma ukryte swoje dane, prócz imienia i nazwiska oczywiście
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
hm próbowałam już tego,ale niestety wszystko prowadzi do fb, a tam ma ukryte swoje dane, prócz imienia i nazwiska oczywiście
Stwórz profil osoby lub grupy zgodny z zainteresowaniami śledzonego, zaproponuj się jako przyjaciel (może wówczas uzyskasz więcej danych z FB). Skorzystaj też z wypowiedzi na FB tworzonych przez śledzonego i wyszukaj charakterystyczne elementy, w oparciu o te elementy może wyszukasz więcej danych.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Można hacknąć konto tej osoby i sprawdzić adres IP w ostatnich logowaniach :]
 
Do góry Bottom