Jak Napisać Bota ?

sebok19

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 16, 2010
Posty
2
Widziałem botów wiele ale jest to dal mnie czarna magia :/ Nie wiem czy kojarzycie bota do "farmville" jest to programik darmowy i wolno go używać normalnie . Jestem ciekaw czy ktoś potrafi napisać Bota który sieje tylko jeden produkt przez cały czas . Nie jestem zachłanny i chcialbym tylko jeden produk i nic więcej czyli :

1. Wybiera wszystkie pola sieje tam produkt

2. czeka 5 minut aż dojrzeje

3. Zrywa

4. Sieje na nowo ten sam produkt aż do przerwania przeze mnie działania.

sama idea jest prosta ale jak ją napisać ? Gra jest w szacie graficznej nie wiem chyba gra flash . prosze zobaczyć TUTAJ
klika się na pole wybiera z tabelki (także graficznej produkt) tabelka pojawia się różnie zależy jak kursor leży ale zawsze blisko kursora ... po kliknięciu np. na sałatę jest już zasiane i odlicza czas. Po 5 min klika się na sałate i klika się także jak wybieranie produktu w ramcę (pojawiają się takie chmurki i tak są ramki z zadaniami ) wybiera się zerwij. I wracamy do punktu wyjścia pole jest czyste i gotowe do zasiania na nowo .

Czy można zaprogramować bota żeby siał na polu , czekał powiedzmy na czas 5 min ok 5:20 w razie problemów, i zrywał . po zerwaniu odczekał 20 s. i na nowo zasiania . nie wiem jak działają boty ale ja jak zrywam to to trwa troszkę bo muszę kliknąć na każde pole osobno jeśli bot także będzie musiał to trzeba się liczyć z czasem poślizgu stąd te dodatkowe 20 s. przy zbieraniu i sianiu. Program musiał by tylko zalogować się o ile to konieczne lub przy włączonym laptopie np. klikam plik exe czy coś włączam ustawiam co sadzi i jaki czas ma czekać itp. może być w PHP wiem jak ustawić go na hosting żeby działał 24 ale jesli można w exe napisać to nawet lepiej .

Czy jest jakaś możliwość napisania takowego programu ? czy ktos potrafi to bez problemów napsiać ? jeśli udało wam się na różne gry typu menel czy the crimes to może i z tym dacie sobię radę :) Pozdrawiam Sebok19
 

5.56

Użytkownik
Dołączył
Luty 1, 2010
Posty
102
Aby wykopać dół i owszem, można zebrać kilogram rudy żelaza, potem znaleźć piec, wytopić sobie część kopiącą, siekierą ściąć jakieś drzewo i zrobić sobie trzonek i potem wykopać...
Ale po co, jak można się wybrać do najbliższego sklepu i kupić sobie łopatę?
 
Do góry Bottom