Jak napisać prosty,skuteczny keylogger w C#?

Podstawowy

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2013
Posty
9
Witam!Uczę się języka programowania C#,i to właśnie w nim chciałbym napisać swojego pierwszego,prostego keyloggera.
Wiem,że mógłbym ściągnąć jakiegoś z netu,ale byłby wykrywalny.
Mój cel to nie jakieś wykradanie haseł bankowych,ale wykradnięcie hasła do Margonem jednemu mojemu koledze.Nie chcę przywłaszczyć sobie jego konta.
Chce włamać się na jego konto wykradając mu hasło keyloggerem,i przelać z jego konta 100k na moje konto,bo tak się zdaje,że obiecał mi coś,jak przeleje mu 100k,a nie dochował obietnicy,a nie chce oddać mi tego 100k!No ale cóż,tacy są moi koledzy.
Proszę wytłumaczyć mi tworzenie takiego keyloggera krok po kroku,bo ja umiem tworzyć tylko zwykłe aplikacje!
EDIT:
Proszę też o informacje,jak doczepić takiego keyloggera do pliku np.do gry komputerowej,bo trochę głupio jest wysyłać nic nie robiący pliczek koledze.
Choć taki nic nie robiący pliczek też może być,ale wtedy można się łatwiej domyślić,że to trojan :(
 
Ostatnia edycja:

Podstawowy

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2013
Posty
9
Zapomniałeś wziążć pod uwagę

Poucz się o WinApi i wykorzystaj czytanie danych z procesu. Mając adres w procesie gdzie przechowywany jest login i hasło da się je wyciągnąć, nie musi być to typowy keylogger. ReadMemoryProcess + CheatEnigme kurs do szukania takich adresów ręcznie.

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/ms680553(v=vs.85).aspx
Zapomniałeś wziążć pod uwagę,że C# opiera się na .NET a nie na WinApi!!!!!!
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223

Podstawowy

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2013
Posty
9
Aha,skoro mogę skorzystać z natywnych funkcji WinApi postaram się o tym zdobyć dodatkową wiedzę!
Jestem początkującym,i w książce nic nie pisało o możliwości wykorzystania WinApi w C#,ale skoro taka jest to postaram się nią wykorzystać!
Tylko ciekawe,czy kolega korzysta z opery,firefoxa,google chrome,czy jakieś innej przegądarki,ale mam nadzieję,że da się przechwycić wciśnięte przyciski z wszystkich tych przeglądarek!
Dziękuję za pomoc!
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
To jakiej przeglądarki używa nie ma znaczenia, jeżeli uda Ci się założyć niskopoziomowego hook'a na klawiaturę to przechwycisz każdą operację wykonaną właśnie na klawiaturze :) lecz w celu założenia hook'a będziesz musiał skorzystać właśnie z natywnych funkcji WinAPI, ogólnie lepiej pisać tego typu oprogramowania w C++, niżeli w C#.
 

barukoru

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2011
Posty
80
C# a vb.net ma wiele wspólnego.Możesz pobrać Visual Studio i popatrzeć chociażby na YouTube.Jest cała masa wskazówek.Są też konwertery online C# na vb.net
Zródła starych projektów też być może znajdziesz na necie jak dobrze poszukasz.
 
Do góry Bottom