Jak odblokować pliki ".dlc"??

Ziuta

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2011
Posty
14
Witam, jeśli to zły dział to przepraszam ale nie wiedziałem gdzie ten temat napisać.

Więc tak, do gry Landwirtschafts Simulator 2011 są do dokupienia paczki modów tzw. DLC1, 2, 3, 4 i Pro Farm 1. Niestety mody te nie są doskonałe a jako że zajmuję się edycją modów to i te chciałbym "poprawić". Niestety jest problem taki że pliki z tymi modami mają rozszerzenie ".dlc" i nie mam pojęcia jak je otworzyć... Może wy byście pomogli mi w odblokowaniu tych plików?? Jestem całkiem zielony w tych sprawach więc jeśli ktoś już by miał chęci mi odpisać to prosiłbym o dokładnie instrukcje.
 

zaborexx

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2012
Posty
2
wejdz w folder z ls`em potem sdk i zainstaluj "GIANTS_Editor_4.1.7_win32" i sproboj nim otworzyc.
 

zaborexx

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 2, 2012
Posty
2
i jakbyś chciał programy do otwierania innych rozszerzeń wejdź na stronę openwitch.org tam są prawie wszystkie rozszerzenia plików i programy jakimi otworzyć.
 

Ziuta

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2011
Posty
14
Giants Editor służy do edycji plików I3D, a w tym zablokowanym pliku są zawarte pliki: I3D, XML, LUA, PNG (lub inne graficzne), WAV (lub OGG). Stronka którą podałeś nie działa...
 
Do góry Bottom