Jak oszukać ankietę?

malaki

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2013
Posty
3
Witam serdecznie. Nie ukrywam, że jestem tu nowy, jednak bardzo proszę o pomoc. Obiecałem koleżance, że pomogę jej wygrać sondę (nic ważnego, ale jej bardzo zależy). Tutaj podaję link do strony poll.pollcode.com/fkqpvq Czy istnieje jakaś szansa, żeby nabić jej trochę głosów? Próbowałem usuwać cookies, ale to nic nie daje. Jej nick to tiare. Bardzo prosze o pomoc
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Witaj. Zauważyłem po dacie zarejestrowania, że jesteś tu nowy. Sprawdziłem ten skrypt do liczenia głosów z tego co widzę nie ma potrzeby czyszczenia ciasteczek, ponieważ skrypt zapisuje adres IP. Możesz wchodzić na tę stronę korzystając z serwerów proxy i głosować lub skorzystać z automatu napisanego w jakimś języku np. PHP.

Na przyszłość nie obiecuj, jeżeli nie jesteś pewien czy podołasz zadaniu ale to taka mała rada ode mnie.
 

malaki

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2013
Posty
3
A jest jakiś szybszy sposób niż bramki proxy? Bo to dość żmudne, a mi zależy na czasie.
 

HeadShotDeluxe

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 17, 2012
Posty
86
Ostatnia edycja:

malaki

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2013
Posty
3
Pomocy! Tor już nie działa (nie wiem czy to mozliwe, ale chyba wykorzystałem wszystkie IP, albo się powtarzają), bramki proxy też. Jest jeszcze jakiś sposób? Głosowanie kończy się dzisiaj w nocy. Z góry dziękuję.
 
Do góry Bottom