Jak pomóc na forum...

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Mam pytanie.
Jak można wam szanownym moderatorom pomuc na forum(sam bym chciał być moderatorem ale nie mam na to szans)??

//Naucz się pisać.
red_ag
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Wciskając [!] zgłaszając posty niezgodne z regulaminem i udzielać się na temat =]
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
pomuc to chyba nie ale pomóc to już bardziej ;D
ściągnij najnowszego FF
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Zacznij korzystać ze sprawdzania pisowni, jak walniesz jakiś błąd w wyrazie to ci podkreśli na czerwono, wtedy go popraw...
 

likoms

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2006
Posty
126
Nie utrudnij im pracy na zadawaniu pytań typu gdzie mogę ściągnąć keya, jak możesz znaleść w google
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Szczerze to tez chetnie bym sie zapisal
<

Achates mi napisal ze to zalezy od modow, wiec prosze ich o wypowiedzenie sie w tym topicu ;]
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Nie chcę wam psuć humorów ale macie małe szanse na modów a po za tym pierwsze słyszę żeby jakieś zapisy na to były... ;]
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by abramakabra
Nie chcę wam psuć humorów ale macie małe szanse na modów a po za tym pierwsze słyszę żeby jakieś zapisy na to były... ;]

No właśnie... zapisów żadnych nie było xD
Głównym wątkiem tematu jest "Jak pomuc ( nie wiem czy to sie ó z kreską nie pisze bo mozilla to i to mi podkreśla) Moderatorom"

Moderator- dużo obowiązków i tyle...
<

Nie mam pojęcia czemu Wam tak zależy żeby nim być
<


Moderator- to osoba oceniająca jakość komentarzy na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum. Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych....
smile.gif
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by wojtekingim
No właśnie... zapisów żadnych nie było xD

Wczesniej tez nie bylo zapisow a Eterial i Proxima awansowali
<



Originally posted by wojtekingim
( nie wiem czy to sie ó z kreską nie pisze bo mozilla to i to mi podkreśla)

Z pewnoscia przez 'ó' ;]

FF to shit, korzystaj z zawsze niezawodnego IE :faja: <joke>
 

Szuja

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2007
Posty
112
Bycie moderatorem to jakiś nowy trend ? :jem1: Moderator ma wiele obowiązków. Niestety każda osoba która dostawała moderatora zaczynała rzadziej odwiedzać forum ...

Jak dojdę do 50 pomógł to wtedy postaram się nim zostać ... mam nadzieję że mam wasze poparcie :jem1: ?
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Może nie jest to trend ale mi zależy na jak największym udzielaniu się tutaj, ja bym chciał być modem ale nie mam szans więc chcę im pomóc jak najbardziej potrafie.
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Sprawa jest prosta. Stosowanie się ścisłe do każdego punktu regulaminu to jest najlepsza pomoc dla nas
<
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
hehehehe, śmieszne ;P

Jak wszyscy będa go nagminnie łamać to będą same bany i forum przestanie istnieć.
Skoro tu sie zaglada, pisze, udziela to trzeba to robić w sposób zgodny z regulaminem.
Mogą się zdarzyć wpadki, głupie odpowiedzi itd- zdarza się (only human jak mawiał agent Smith
<
) ale bez przesady
 
Do góry Bottom