Jak pozbyc sie firewalla?

Borton

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2003
Posty
4
Moje pyt. Jest jakis program, ktory dezaktywuje calkowicie firewalla?Wiem ze sciaganie firewalla polega na tunelowaniu portow, ale czy tylko tyle mozna zrobic ?
 

Solari

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2003
Posty
97
jasne.... musisz "tylko" wysłać ofierze odpowiednio spreparowany plik.... oczywiście takim plikiem moze byc trojan.. np: Danton albo paszczus... ktore juz po ich uruchomieniu dezaktywuja dzialanie wielu AV i FW...

co do zdlanego wyłączania FW .. to raczej nie możliwe :roll:
 

Borton

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2003
Posty
4
Thx za odpowiedz ale nie dokonca mnie chyba zrozumiales mialem na mysli swojego.Nie mam stalego IP tylko to w sieci, a admin hu* nie chce dupy ruszyc i go sciagnac(FW).
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
Originally posted by Borton
.Nie mam stalego IP tylko to w sieci, a admin hu* nie chce dupy ruszyc i go sciagnac(FW).
tez cos nie rozumie
<
nie masz stale ip a jednak masz w sieci.. to jak wkoncu
smile.gif

FV da sie obejsc na 2 znane mi sposoby : trojan ( to co muwil solari) noi spoofing (podszywanie za adres Ip identyfikowany jako zaufany
<
)
a ty barton napisz moze dokladniej o co ci chodzi
<
 

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Chodzi mu o Firewalla który blokuje np. wysyłanie plików w gg, też mam Admina Skurwy**** i musiałem łamaś hasło do roota na serwerze

John The Ripper Rulez ;]]]]]]]]]]]]]]]]
 

Gizmo

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
19
Ej jeszcze jedno pytanie jak podrzuce komus tego paszczusa z funkcją zabijania FW i gosciu go odpali to co ??? FW od razu sie spieprzy ???
No bo jesli nie to nie połacze sie z kompem ofiary . Interesuje mnie ten moment jak gosciu odpala trojana i ma właczonego FW bo korzystałem z cafeina i miał podobna funkcje ale tylko jak klient sie połaczył . Chyba powiedizałem jasno o co mi chodzi :wink:
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by Gizmo
Ej jeszcze jedno pytanie jak podrzuce komus tego paszczusa z funkcją zabijania FW i gosciu go odpali to co ??? FW od razu sie spieprzy ???
No bo jesli nie to nie połacze sie z kompem ofiary . Interesuje mnie ten moment jak gosciu odpala trojana i ma właczonego FW bo korzystałem z cafeina i miał podobna funkcje ale tylko jak klient sie połaczył . Chyba powiedizałem jasno o co mi chodzi :wink:

co do paszczusa to lepiej niech Neo cos powie, ale np. w optixpro jest funkcja zabijania FW i jezeli ofiara odpala tan plik to momentalnie FW sie spieprzy
smile.gif
 
Do góry Bottom