Jak przesłać Trojana

spider76

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
3
Witam wszystkich potrzebuję fachowej pomocy.Otóż chciałbym komuś przesłać wirusa i poszperać po komputerze np wyciągnąć pliki archiwum z GG itp.Ofiara ma system Win 98 i avasta internet ma po bez przewodzie od sąsiada a tam jest Neostrada.Chciałbym wysłać jej coś mailem bo niestety nie znam GG bo zmieniła a na skrzynki e mail mam nawet dostęp.czy mogę coś takiego zrobić żeby wiadomość e mail która bym wysłał zawierała wirusa dzięki któremu będę mógł pobuszować po komputerze ofiary i żeby mój adres IP nie był widoczny tzn żeby w razie co nie można było dojść z jakiego adresu ta wiadomość została wysłana bo ja niestety mam IP stałe:(Jestem laikiem w tych sprawach więc proszę o fachową pomoc.Bardzo mi zależy na tym.Z góry wielkie dzieki.
 

evolucja

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2007
Posty
110
Możesz dodać załącznik. Nie możesz zrobić by przy czytaniu auto wrzucił się wirus. NIGDY nie będziesz anonimowy w sieci.
 

spider76

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
3
Ok tylko jaki wirus patrząc na tej osoby łącze.czyli już wiem że nie będę anonimowy.Teraz pozostaje ajki wirus będzie najlepszy w tej sytuacji jak opisałem?I jak to zrobić?nie znam się na tym zbytnio lecz jeśli ktoś w miare zrozumiale jak dla laika to opisze to pewnie to zrobię.Pomóżcie!!
 

Tom87

Użytkownik
Dołączył
Maj 25, 2007
Posty
53
http://www.trojanypl.org/ Wybierz co najbardziej Ci odpowiada.Do niektorych trojanow,zalaczony jest opis jak generowac serwer,wiec nie powinno byc problemow.Oczywiscie trojana powinienes odpowiednio zbindowac.Nie wiem czy masz Ip ofiary.Jesli nie to postaraj sie bys otrzymal od niej wiadamosc mailem,ktora otworzysz w outlooku i wyciagniesz ip.Co do samego podrzucenia to kluczem jest socjotechnika.Szukaj informacji na forum jest ich masa.Z ich pomoca nawet laik sobie poradzi.
 

spider76

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
3
IP ale skad mam dostep do skrzynki czy tam dam radę wyciagnąć IP skoro jest to Neo to IP jest zmienne a co mi da socjotechnika do czego to?

[ Dodano: 11-07-2007, 18:20 ]
Ok mam to jak podrzucić myślałem że to potzrebne do wrzucenia.Nie wiem czy będę miał IP jak mam dostep do skrzynek tej ofiary.
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by spider76
IP ale skad mam dostep do skrzynki czy tam dam radę wyciagnąć IP skoro jest to Neo to IP jest zmienne a co mi da socjotechnika do czego to?

[ Dodano: 11-07-2007, 18:20 ]
Ok mam to jak podrzucić myślałem że to potzrebne do wrzucenia.Nie wiem czy będę miał IP jak mam dostep do skrzynek tej ofiary.

http://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynier...8informatyka%29
 

Lalus!!

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2006
Posty
29
Ja uwielbiam uzywać socjotechniki, gdyby nie to to wątpię, zebym się gdzieś włamał. Tylko jest jedna sprawa jezeli chodzi o maile. Na serverach mailowych mają zarąbiste skanery i poprostu nie uda Ci sie tego jakoś tak normalnie wysłac mogą być problemy. Dostraniesz maila zwrotnego z informacją o zainfekowanym załączniku. No zalezy jak Ci się uda dobrze zbindowac, tak żeby tego jeszcze nie wykryło to będzie spoko. Bo ja czasem pakowalem to rarem i dawalem hasło i do tego wciskalem kit, ze to jest tak dla bezpieczeństwa...blebleble. Ale ważne że jakoś szło. Najwazniejsze to umiejętnośc nawciskania osobiobie jakichs bajek, zeby niczego nie podejrzewała. Polecam server zbindowac z jakims zdjęciem, a nazwa powinna wyglądac mniej wiecej tak: nazwa.jpg.exe.
Super się składa, ze do ochrony jest używany avast. Bo to jest ogromnie ciemna masa. Sam używałem to wiem. Ma bardzo ograniczoną baze wirusów, więc co bys tam nie wysłał to i tak się avast nie skapi co to jest.
A co do tej animowosci to oczywiście z mailem można kombinowac - sa sposoby na to...
Ale postaraj się to tak zrobić, żeby ofiara nei była świadoma zagrożenia, żeby nic nie podejrzewała. Użyj głowy, pomysl jak ofiara może być naiwna. Przemyśl wszystko dobrze i działaj!
 

dAb

Użytkownik
Dołączył
Maj 14, 2013
Posty
1
kamera

Witam, jestem początkującym (jak pewnie się domyślacie). Mam takie pytanie do was, wiec: moi sąsiedzi prowadza sklep (minimarket), sklep jest dość mały, ale posiada chyba z 9 kamer (psychopatyczni właściciele.. ). Z tego co wiem, to są oni w stanie w własnym domu (który znajduje się kilkanaście kilometrów dalej) oglądać obrazy z tych kamer. Wiec tutaj własnie dochodzę do pytania: czy można by było jakos ten sygnal przechwycić? co do tego bym potrzebował i czy mozna by bylo w jakis sposób zakłócić
?
 

nawasaqi

Użytkownik
Dołączył
Maj 4, 2010
Posty
9
Nie rozumiem po co Ci zakłócać sygnał pochodzący z kamer ze sklepu chcesz tam kraść ?? :D
Najlepsze będą chyba kombinerki by odciąć kabel :D
 
Do góry Bottom