Jak schować plik w pliku...

djhiphop

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2007
Posty
13
W jaki sposób mogę ukryć server do Big Bena v3.0 i server złodzieja GG w jakiejś instalcę?

Program ma sie normalnie zainstalować ale w momencie uruchomienia instalki ma sie ustawić server do bigbena i złodziej GG...
Dzięki za pomoc
<
 

DarkStoorM

Użytkownik
Dołączył
Listopad 7, 2007
Posty
11
Jest jeszcze jedna opcja.
Ściągasz sobie program Installer Vise stąd:
http://webvise.mindvision.com/pub/windows/ivise361.exe
Jeśli posługiwałeś się kiedyś tym programem, to git, a jeśli nie, no to będzie problem. Jest to program do tworzenia własnych instalek. Tylko jest jeden problem... ten program jest nielicencjonowany.
Tam "wsadzasz" pliki, które będą instalowane,
Możesz ustawić ścieżkę, gdzie pliki będą instalowane samoczynnie lub po wybraniu określonej ścieżki lub to i to, np.:
Masz instalkę jakiejś gry. W tej instalce jest normalna gra + dodatkowo pliki np. z keyloggerem / trojanem (których np. ustawimy ścieżkę "SYSTEM 32 DIRECTORY", czyli pliki te się zainstalują do katalogu C:WINDOWSSYSTEM32 lub inną ścieżkę). Albo też po prostu wrzucasz to do ścieżki autostartu. Jeśli chce Ci się troszeczkę pobawić to też możesz zapisać w rejestrze wpis który będzie uruchamiał twojego keylogga / troya przy starcie systemu.
Czyli podsumowując...

Masz instalkę która w programie wygląda tak: (lista plików)
serwer.exe --- np. nasz keylogger
[pliki z gry]
[wpis do rejestru] -- w skrócie autostart keyloggera / trojana
Kolejność obowiązkowa!!
Bierym Archivel Wizard [Tools -> Archive wizard] i postępujemy zgodnie jak się komu podoba xD, czyli wpisujemy nazwę produktu, w ścieżce wpisujemy %Program Files Dir%nazwa produktu, w nastepnym oknie nic nie bierzemy, tylko NEXT, wpisujemy nazwę produktu, czyli nazwę grupy w Menu Start, dalej są skróty [jak chcemy to można zrobić skróty, ale jak komuś się chce] wybieramy opcje naszej instalki. Najlepiej jest mieć: Welcome screen, Select Install Directory, Ready to Install Message, Finished Message.

Po kliknięciu dalej, odznaczamy opcję Include Uninstaller, aby nie można było odinstalować "GRY" xD. W innym przypadku można dodać Uninstaller, ale to już trzeba zmienić opcję naszych plików.
Tam, gdzie mamy listę plików w instalce, to klikamy podwójnie na nasz serwer.exe [lub inna nazwa (zależy jak kto nazwał)]. I tam w opcjach mamy "Add to uninstaller" To to odznaczamy. Podobnie jak inne pliki, które nie chcemy aby się usunęły po odinstalowaniu.

Na koniec klikamy na przycisk Build Installer. Zapisujemy nasz projekt naszej listy plików i zapisujemy następnie naszą instalkę.

To był MegaMini Tutorial ale wiem, że jest zdeczka niedokładny... xD Ale mam nadzieję, że w skrócie pomogłem :>
 
Do góry Bottom