jak sie wlamac?

M

mrX

Gość
witam

mam pytanie czy jest mozliwosc dostania sie do kompa kogos kto jest w internecie za pomoca np telnetu lub czegos co pozwala na zdalna kntrole nad kompem? moge miec IP danego osobnika jednak trojany raczej odpadaja poniewaz ofiara posiada zapewne jakiegos antyvira. pliz help

generalnie chodzilo mi o to czy jest taka mozliwosc, po prostu ktos ma kompa z Winda oczywiscie i NaV'em siedzi na chatach i odbiera poczte przez outlooka oraz przeglada strony od czasu do czasu
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
wiec mozna by bylo sie dostac na serwer przez rozne sposoby, mozesz i poprzez telnet, tylko musisz skorzystac z jakiegos lamacza hasel, ale mowisz, ze ma koles antywira to wez zbinduj troja z jakims programem i juz
 
M

mrX

Gość
ok tyle tylko ze nie rozumiem idei telnetu bo chyba on musi miec cos odpalone raczej nie moge po prostu uruchomic telnetu wpisac jego IP i wcisnac connect
smile.gif
trzeba podac login i pass jednak to nie bylo nigdy ustawiane

w takim razie jaki binder proponujecie? probowalem za pomoca FakeExe 1.1 polaczyc CAFEiNi 1.1 i kalkulator z windowsa ale nie dalo rady cos sie sraczy
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
w takim razie jaki binder proponujecie? probowalem za pomoca FakeExe 1.1 polaczyc CAFEiNi 1.1 i kalkulator z windowsa ale nie dalo rady cos sie sraczy
<
[/b]


wiesz ja sie nie interesuje zbytnio binderami, ale ostatnio uzywalem poprostu bindera o nazwie "Binder" jak dziala ci download na tej stronie to tam jest, ale radzil bym ci poprobowac kazdego bindera
 
M

mrX

Gość
z tymi binderami to chyba i tak lipa poniewaz nie moge skleic dwoch plikow do jednego aby kazdy z nich zadzialal a tym samym plik nie byl wykryty jako trojan, jak ktos ma wlaczonego antyvira na ALL FILES to tak czy tak lipa
<
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
z tymi binderami to chyba i tak lipa poniewaz nie moge skleic dwoch plikow do jednego aby kazdy z nich zadzialal a tym samym plik nie byl wykryty jako trojan, jak ktos ma wlaczonego antyvira na ALL FILES to tak czy tak lipa
<
[/b]


chyba poto stworzyli bindery, zeby ich wlasnie nie wykrywal antywir, ja mialem program "Binder" i nie narzekalem
 
M

mrX

Gość
jesli mozesz to wyslij mi na maila ten program bo korzystalem z np. fakeexe i nie osiagnalem oczekiwanych rezultatow, bo albo plik zbindowany byl wykrywany przez antyvira albo plik trojana sie nie odpalal PADACZKA
smile.gif
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
jesli mozesz to wyslij mi na maila ten program bo korzystalem z np. fakeexe i nie osiagnalem oczekiwanych rezultatow, bo albo plik zbindowany byl wykrywany przez antyvira albo plik trojana sie nie odpalal PADACZKA
smile.gif
[/b]


w tym momencie go nie posiadam, ale jak skombinuje to ci przesle
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Roznie to bwa

<div class='quotetop'>CYTAT
z tymi binderami to chyba i tak lipa poniewaz nie moge skleic dwoch plikow do jednego aby kazdy z nich zadzialal a tym samym plik nie byl wykryty jako trojan, jak ktos ma wlaczonego antyvira na ALL FILES to tak czy tak lipa
<
[/b]


chyba poto stworzyli bindery, zeby ich wlasnie nie wykrywal antywir, ja mialem program "Binder" i nie narzekalem


[/b][/quote]

Obecnie z tego co sie orjentuje to kazdy antywir wykrywa bindery. Od antywira zalezy jak to zasygnalizuje ale jak by to nie bylo to jak ktos zielony skanuje jakis plik lub ma wlaczonego antywira i mu nagle wywali komunikat "Trojan.Joiner" to gosc spanikuje i pewnie go usunie. Ja uzywam (az boje sie powiedziec zeby go na liste nie wciagneli) Amokjoiner. W 100% narazie nie wykrywalny. No nie wiem z kad go skombinowalem. Poszukaj a znajdziesz. sa jeszcze inne sposoby - niektore posrednie aby "uniewidocznic" trojana ale to temat na forum Troajnow.

Pozdrowionka.
 
Do góry Bottom