jak skopiowac pliki ze zdalnego kompa

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
Witam .Mam takie pytanie. Załózżmy że się połączyłem z innym kompurerem za pomoca usługi telnet, czyli mam zdalny dostęp do kompa przez cmd to czy mogę skpoiowac pliki z tego zdalnego komputera na swój??? Przoszę Wszystkich co mogą mi pomóc o pomoc.
 

Juri_gag

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2007
Posty
37
Heh to proste jest. Komenda Help ci pomoże. Dokładnie nie pamietam jak ot bylo ale cos z send i cos jeszcze.
 

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
A mógłbyś jakoś dokładniej opisac jeakużywac tej opcji. W pomocy pisze że jest to komenda "sen" w skrócie lub całe polecenie "send". Tylko jak wpisuje sen C:\ścieżka_do_pliku to mi wyskakuje "Nieprawidłowe polecenie". Czy moglibyście mipowiedziec jak mam dokładnie używac tego polecenia lub ajk inaczej wysłąc pliki?? Proszę
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
ma byc NET SEND sciezka do pliku
 

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
Kurcze, jakoś mi nie działa. Próbuję różnych kombinacji i nic. Mógłbys mi podac jakis przykłąd polecenia żeby wysłąc jakiś plik?? W pomocy pisze że składnia polecenia ma byc taka: NET SEND {nazwa | * | /DOMAIN[:nazwa] | /USERS}



Proszę
smile.gif
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Jak ładnie pisze w helpie:
Net send
Sends messages to other users, computers, or messaging names on the network.


Jest to komenda do wysyłania wiadomości za pomocą usługi posłaniec. A nie przesyłaniem plików z hosta zdalnego.

Najprościej rozwiązać ten problem wysyłając pliki na serwer ftp.
 

krisss117

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2007
Posty
38
jak masz dostęp do telnetu to proponuje polecenie FTP :] i zrobić tak by plik wysłało na jakiś server :] (albo zrob sobie server z kompa i Ci wysle na kompa)

Pozdro ...
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
mea culpa racja
smile.gif
to do wiadomosci najlepiej rzeczywiscie na ftp
 
Do góry Bottom