jak ukryc server?

braciak

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2007
Posty
7
siemka.Mam pytanko mianowicie czy da sie ukryc server np. od Big bena w jakims pliku przykladowo w zdjeciu aby moc wyslac go komus i ten ktos nie bedzie nic podejrzewal???? :gra:
pokoj...
 

jank

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
14
chłopak trojan musi zostac uruchomiony!
czyli jedynie moga byc formaty programow np. exe, bat itp
i masz wlasnie do tego binder który łaczy 2 pliki wykonawcze i podczas urochomienia tego pliku uruchamia sie ten prawdziwy (gra) i ten ukryty (trojan)

Co do zdjec tego nie zrobisz poniewaz klikajac zdjecie uruchamiasz pragram który obsluguje dany format (rozszerzenie) pliku i ten program wczytuje zawartosc (NIE UROCHAMIA)!

Jest sposob zeby dany plik z innym rozszerzeniem uruchomic ale to musisz zmienic ofierze wpis w rejestrze ze plik o danym rozszerzenie JpGa uruchomic tak jakby byl exe
ale zaduzo zachodu i robiac tak to wszystkie pliki z danym rozszerzeniem beda uruchomiane nie otwierane przez program graficzny co zwiekszy podezliwosc ofiary a nawet ja wkurzy do tego stopnia ze zreinstaluje kompa!

czyli binder ale tu jest jeden problem wykrywalność antywiry tu daje kosc!
jezeli masz niewykrywalnego serwera trojana to daj go do samorozpakujacego sie archiwum winrara z opcja sfx
lub uzyj windowskiej instaleczki
start -> uruchom -> wpisz "iexpress.exe"

jezeli pomaglem kliknij przy moim poscie "POMOGL"
 

dareczek101

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2007
Posty
16
jesli ofiara to lamer to mozesz zastosowac akie cos:
wlaczasz w wnidzie widok rozszerzen;
poczym zmieniasz nazwe na serwer.jpg.exe i dajesz odpowiednia ikone i jak koles bedzie mial wylaczzane rozszerzenia a napewno ma to bedzie myslal ze to photo
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Jeszcze mozesz na plytke walnac i autoruna tam dac
Kod:
[AutoRun]

OPEN=nazwa_programu.exe

i rozszezenie inf
 

jank

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
14
zly pomysl
są dowody
a jak sie wlamiesz to mozesz potem znalesc i skasowac plik a na cd tego nie zrobisz!

jak to jest naprawde lama ktora z infy nic nie umie i po wlaczeniu na plik z ikonką "programu graficznego" nie bedzie sie podejrzewala dlaczego obraz sie nie wyswietlil to mozesz tak zrobic
ale to juz nie jest profesjonalna robota!

robisz tak jak chcesz z tymi zdjeciami!
Bierzesz foty i serwer pakujesz w jedeno archiwum z sfx i dajesz ze ma uruchomic "klucz rejestru (plik ukryty) i dajesz linka zeby lama sciagnela

Lama sciaga rozpakowuje i juz ja mamy! jak antywir nie wykryje to jestes czysty! i otiwera pliki graficzne i w czasie ktorym z ukrytego pliku nie zobaczy!

Proste! a mozesz tez odrazu skasowac plik jak najszybciej i bedzie ok
 

dareczek101

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2007
Posty
16
jakie dowody!!!
autorun to fajny pomysł - ja tak robilem, link z rar.sfx tez tylko ze jak serwer jest wylkrywalny to i tak plytke moze zablokowac a z linkiem to samo!!!
 

jank

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
14
ok zaluzmy ze gosciu ma antyvira dobrego! Wykrywa wirusa i pokazuj iz na takowej Cd jest taki i taki wirus. Ofiara widzac to ze dana CD od kolegi jest zainfikowana to dostaje podejzen i taka ofiara nie da sie nabrac i poprostu bierze cd i idzie do kolegi z pretensjami co to ma znaczyc ze na CD jest wirus? ofiara kaze nam instalowac CD i jak nam sie tez pojawi ze jest wirus mamy przechlapane a nawet mozemy zostac oskarzeni o hakerstwo!

DOWODEM jest CD z wirusem! i go nie skasujesz!

wiesz jak masz ofiare ze nie bedzie cie podejrzewala o hakerstwo i wogole oleje sobie antyvira to moze tak ale nie podawaj tego pomyslu publicznie ze jest najlepszy bo to jest bujda! To nie jest uniwersalny sposob na kazda ofiare! jak nie jest to nie radz go nobom ktorzy przezto moga sobie duzo problemow narobic! A jak oni tak shakuja jakiego powaznego goscia ktory majac dowod moze duzo problemow narobic!

TO NIE JEST DOBRY SPOSOB
 

ArturXP

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
27
Hmm ... chyba, że spakujesz w rara i dasz hasełko
<

wtedy Virek nie wykryje xD
Pozdro xD
 
M

maciek_

Gość
Przy pakowaniu archiwum masz tam gdzieś opcje "zabezpiecz hasłem"
Wpisujesz i to tyle
<
 

braciak

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2007
Posty
7
ale wtedy przy wypakowywaniu chyba trzeba bedzie podac haslo tak??
a to mnie niezbyt uszczesliwia
 

ArturXP

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
27
YHy ... ;d
To jest jedyne wyjście ...
Poczytajcie na forum na ten temat ... Jest nie jeden temat
<

Winrarek na hasełko - Nie wykrywalny Server przez anty virus
<

Poszukajcie xD
a napewno znajdziecie
<
smile.gif

Pozdro =]

Chyba, że dodasz do jakiejś gierki, programu albo czegoś ... On otworzy gre( prawidłową ) i się mu wtedy do tego włącza serwer na kompie Ofiary
<

Można spróbować
<

Wydaje mi się ,że jest to nie wykrywalne
<

Pozdrówka =]
 

Belian

Użytkownik
Dołączył
Luty 3, 2007
Posty
26
przecież to bzdura :/ spakowałem serwer rarem na sfx dałem hasełko i testowałem włączyłem nawet autoodtwarzanie i kicha! on się rozpakuje a w trakcje rozpakowywania się uruchamia i wtedy Avast wyje że wykrył virusa :/ nie ma co się w takie rzeczy bawić wedłóg mnie albo ma się nie wykrywalnego virusa + ewentualnie binder albo dupa blada chyba ze macie fizyczny dostęp do komputera ofiary
 

dareczek101

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2007
Posty
16
Zgadzam sie z Belianem, rar.sfx dziala tylko na poczte-Poczta niewykryje wtedy pliku exe, ktoergo niemozna wysylac, a nie wirusa.
To jank:
hackowanie trojanamia- jesli to wogole jest hackowanie - powaznych gosci to bezsensu -trojany to zabawka wykorzystujaca niewiedze lamerów.
Jak nie rar.sfx autorun to pozostaje binderek i napisanie wira ktoy usuwa AV :nauka:
 
Do góry Bottom