jak usunąć konto na prv.pl wraz z domenami itp.

Alf

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2013
Posty
8
witam,
nie mogę usunąć konta i domen z portalu prv.pl za pomocą panelu administratora,:confused:
czy ktoś potrafi to zrobić "w inny sposób" :cool:
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Na prv.pl już chyba wszystko działa, przez kilka dobre ponad trzy miesiące prawie nic nie działało. Z panelu administratora powinno się usunąć a jak nie to wgraj stronę przekierowującą na inny adres strony (ftp działa od dwóch tygodni).
 

Alf

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2013
Posty
8
no niestety nie działa ;((
może kilka słów opisu ....

jak próbuję usunąć domeny z panelu administratora pojedynczo, to je usuwam dosłownie na chwilę i później pojawia się komunikat "nie można usunąć hostingu" i wraca domena na listę domen ;((

jak próbuję usunąć całe konto to po wypełnieniu pól i kliknięciu enter pojawia się po chwili komunikat "delete-hosting-error"

jak loguję się na FTP na daną stronkę to mam komunikat, że mam błędny login (a sprawdziłem login i hasło do ftp dla danej domeny w panelu administratora przed wpisaniem do wincmd) ??!!

... krew mnie już zalewa :((((

jeśli masz "Fantom" konto na prv to sprawdź z łaski swojej czy u ciebie działa i potwierdź :confused:



Na prv.pl już chyba wszystko działa, przez kilka dobre ponad trzy miesiące prawie nic nie działało. Z panelu administratora powinno się usunąć a jak nie to wgraj stronę przekierowującą na inny adres strony (ftp działa od dwóch tygodni).
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
no niestety nie działa ;((
[...]
jak loguję się na FTP na daną stronkę to mam komunikat, że mam błędny login (a sprawdziłem login i hasło do ftp dla danej domeny w panelu administratora przed wpisaniem do wincmd) ??!!

... krew mnie już zalewa :((((

jeśli masz "Fantom" konto na prv to sprawdź z łaski swojej czy u ciebie działa i potwierdź :confused:
W ostatni piątek wgrywałem tekst na temat sieci TOR na swoją stronę:
http://hakerczat.prv.pl/artykuly/torinstal.html
przed półtorej tygodnia zaś tekst na temat doxingu.
Ale fakt faktem przez niemal trzy miesiące nie miałem dostępu do swoich kont na prv.pl (mam je dwa). Być może serwera na którym masz stronę nie uruchomili jeszcze jak należy ale jak widać jest nadzieja na poprawę.
Najlepiej przygotuj stronę przekierowującą i jak uzyskasz przynajmniej dostęp do FTP wgraj a potem przypuszczam, że będziesz mógł ją usunąć. Problemy z prv.pl trwają od dłuższego czasu i nie są związane jedynie z serwerami ale też dotyczą zmiany właściciela.
 

Alf

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2013
Posty
8
Ok,
moja cierpliwość jest na wyczerpaniu ale ... może dam radę ??
... a może ... ktoś na tym forum ... potrafi usunąć całe moje konto bez łaski prv.pl ???B)
... to jestem zainteresowany :)
 

Alf

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2013
Posty
8
... tak sobie myślę że ... czasem mogę czekać "do usranej śmierci" ... a na tym .... prv.pl nic się nie zmieni ;(
więc ..... jeżeli ktoś potrafi usunąć moje konto ... zupełnie i całkowicie !!! wraz ze wszystkimi domenami !!!
... to jestem nawet gotów ZAPŁACIĆ !!! ;((((
 

crazyferajna

Użytkownik
Dołączył
Listopad 25, 2010
Posty
144
... tak sobie myślę że ... czasem mogę czekać "do usranej śmierci" ... a na tym .... prv.pl nic się nie zmieni ;(
więc ..... jeżeli ktoś potrafi usunąć moje konto ... zupełnie i całkowicie !!! wraz ze wszystkimi domenami !!!
... to jestem nawet gotów ZAPŁACIĆ !!! ;((((

nie pie*dol...
 

Alf

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2013
Posty
8
.... jest coraz gorzej ;(((
moje strony są blokowane .... bo dokonują ataków i są niebezpieczne !! MASAKRA !!!
wirusy i trojany szerzą się po tym zdechłym prv.pl !!!!

mam prośbę Fantom, ponieważ piszesz że masz pełną funkcjonalność konta to ... jak możesz to załóż i usuń jakąś domenę na próbę i napisz czy u Ciebie wszystko działa ..??

.... jak bym wiedział gdzie mają swoje serwery to bym je im SPALIŁ !!!! ku...mać !!!!
 

Tadeusz Fantom

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 2, 2004
Posty
253
Ja mam na to sposób, wgraj moja stronę a sami Tobie ja wykasują ;-)
Właśnie usunięto mi wczoraj stronę bez wcześniejszego powiadomienia.
Cenzura, cenzura, cenzura.
Na moje pytanie wysłane wczoraj:

"Nie działa moja strona lub alias
Nie działa moja strona hakerczat.prv.pl Nie mogę też dostać się do panelu użytkownika, mam druga też stronę: http://nowyglogow.prv.pl/ która działa. "

otrzymałem dzisiaj odpowiedź:

"Pomoc PRV.PL 2013-08-13 12:22:48 Witam. Strona hakerczat.prv.pl została przez naszego dostawcę usług internetowych zakwalifikowana jako niebezpieczna, dlatego została zablokowana."

Wielkie podziękowania dla prv.pl, że mnie wcześniej poinformowano o usunięciu strony z ich serwera!
Cenzura internetu jest faktem.
Aktualnie szukam domeny i miejsca na serwerze. Nawet dwóch, bo stronę głogowska też zawinę z tego hostingu i domeny.
 
Do góry Bottom