Jak uzyskać czyjeś IP przez GG lub fb bez jego wiedzy?

chudek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2013
Posty
2
Witam,chciałbym namierzyć pewną osobę sposobem uzyskania jej adresu ip i wpisaniu tego ip na stronie http://www.imperator.jcom.pl/. Mam jeden mały problem-nie mam adresu ip tej osoby ;/
Chciałbym je jakoś uzyskać,słyszałem że da się przez gg jakoś,ewentualnie przez fb. Jeśli ktoś ma inne pomysły na uzyskanie adresu ip bez wiedzy tej osoby proszę powiedzieć,ta osoba ma mnie w kontaktach na gg i fb.
Czy jest jakiś sposób? Da się przez podesłanie linka ze snifferem,ale nie interesuje mnie ta opcja,gdyż nie chce wysyłać jej linków.
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Do GG były kiedyś jakieś pluginy umożliwiające podgląd IP.
 
Ostatnia edycja:

johnnydoe

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 30, 2013
Posty
44
Aplikacja na FB może? Nie wiem jak tam wygląda sprawa z IP ale można spróbować. Zwykły skrypt w PHP z zapisywaniem IP przerobiony na aplikację na FB, wysyłasz link do aplikacji przez wiadomość na FB, ktoś klika i masz IP. Wygląda o wiele lepiej niż link do jakiegoś gównianego serwera ;)
PHP:
<?php
$fp = fopen('52g3ui5yt786tygf78stfgsgjmhd.txt', 'w');
fputs($fp, $_SERVER['REMOTE_ADDR']);
?>
Trzeba to przerobić na aplikację na FB, to proste ale nie zmusisz mnie żebym zrobił to za Ciebie ;). Jak nie chcesz wysyłać linków to możesz machnąć program (czy nawet skrypt w bashu) który wejdzie pod URL, wrzucasz to na pendrive, nazywasz to 'cycki' lub wrzucasz do autorun'a i po robocie. Możesz też znaleźć jakiegoś XSSa ze strony na którą ten ktoś regularnie wchodzi i tam w redirect'a walnąć Twój URL. Albo nawet zwykły redirect znajdź, bez XSSa.
 

chudek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 2, 2013
Posty
2
Nie chce nic wysyłać ofiarze,interesuje mnie właśnie taki np. plugin na gg tylko chyba żadnego aktualnego nie ma ;/
 

gilroy

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 12, 2013
Posty
1
Witaj Drogi Jestem jak twój descation bardzo dobrze temat, więc czytaj Tylko najpierw powiedz w jakim celu chcesz się włamywać.
 
Do góry Bottom