Jak włamać się do domu / szafki itd.

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
Wydaję mi się, że nie widziałem tego tutaj jeszcze
smile.gif

A całkiem niezły tutorial
<

http://pl.youtube.com/watch?v=ZoVykHMOmLc
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Lock Bumping jest dla n00bów XD

Lepiej wziąć normalnego Picka i podważać wszystkie Piny w zamku [Pin - to coś odpowiadające za "if open then OtwórzDrzw; " , zazwyczaj jest ich 5-6 w zamku] ^^
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
<div class='quotetop'>CYTAT(maly3900)</div>
Lepiej wziąć normalnego Picka i podważać wszystkie Piny w zamku [Pin - to coś odpowiadające za "if open then OtwórzDrzw; " , zazwyczaj jest ich 5-6 w zamku] ^^[/b]
Kurde, maly, czym ty się jeszcze interesujesz? xD Ja znalazłem już dość dawno taką stronkę ->
http://www.free-lock-picking-guide.com/
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(widmo17 @ 15.04.2008, 8:59) <{POST_SNAPBACK}></div>
Kurde, maly, czym ty się jeszcze interesujesz? xD Ja znalazłem już dość dawno taką stronkę ->
http://www.free-lock-picking-guide.com/[/b]
Trzeba poszerzać swoje horyzonty nawet o takie głupoty ^^
Chociaż.. na zamki, i szybkie otwieranie znam lepszy sposób. - Termit [Pirotechnika] [;
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
<div class='quotetop'>CYTAT(maly3900 @ 15.04.2008, 11:00) <{POST_SNAPBACK}></div>
Chociaż.. na zamki, i szybkie otwieranie znam lepszy sposób. - Termit [Pirotechnika] [;[/b]
w sumie skuteczny sposób, ale... troszeczke idzie to wyczuć że robisz jakiś włamik xD
<div class='quotetop'>CYTAT(maly3900 @ 14.04.2008, 19:54) <{POST_SNAPBACK}></div>
Lock Bumping jest dla n00bów XD^^[/b]
rozumiem, zawodowcu xD
<div class='quotetop'>CYTAT(widmo17 @ 15.04.2008, 6:59) <{POST_SNAPBACK}></div>
Ja znalazłem już dość dawno taką stronkę ->
http://www.free-lock-picking-guide.com/[/b]
treścią nie grzeszy xD oglądam właśnie ten filmik o kłódce i spinaczach xD
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
<div class='quotetop'>CYTAT(maly3900 @ 15.04.2008, 12:00) <{POST_SNAPBACK}></div>
Trzeba poszerzać swoje horyzonty nawet o takie głupoty ^^
Chociaż.. na zamki, i szybkie otwieranie znam lepszy sposób. - Termit [Pirotechnika] [;[/b]


Pewnie lepiej profesjonalnie rozwalić zamek termitem [przy okazji drzwi/framugę i spopielić najbliższą okolicę xD]
W sumie termit można samemu zrobić na allegro jest wszystko xD
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(Vandervir @ 16.04.2008, 20:26) <{POST_SNAPBACK}></div>
Pewnie lepiej profesjonalnie rozwalić zamek termitem [przy okazji drzwi/framugę i spopielić najbliższą okolicę xD]
W sumie termit można samemu zrobić na allegro jest wszystko xD[/b]
Termit to nic innego jak Glin [AL w cholernym pyle] + Tlenek metalu. Powiedzmy taki Tlenek Żelaza - to nic innego jak pospolita rdza
<

Więc - teoretycznie w domowych warunkach można go zrobić XD

Anyway - ja nic nie mówiłem [nie biorę odpowiedzialności za "Mamo, drzwi się spaliły!" xD]
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
<div class='quotetop'>CYTAT(Vandervir @ 17.04.2008, 14:47) <{POST_SNAPBACK}></div>
Przy termicie raczej Mao drzwi zniknęły.[/b]
Zależy też.. ile tego termita tam było. ;D
Jak się zrobi paczkę około 5-6 gram odpalaną lontem Magnezowym, to masz. trah. dobre na zamki, kłódki. ;D
 

milosz0010

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
248
Jak oglądałem wczoraj CSI ^^, i drzwi, które zamyka sie klamką(bez zamka, nie wiem jak to powiedzieć) otwiera sie karta np. magnetyczna:) wkłada sie je pomiędzy drzwi a futrynę.
 

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
to jak się owiera te drzwi milosz0010

P.S : milosz0010 też mam tak na imię Miłosz ( chyba że tak nie masz ) i jeszcze jedno pytanie ty dałeś kurs counter strike nna YouTube
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
<div class='quotetop'>CYTAT(milosz0010 @ 21.04.2008, 9:22) <{POST_SNAPBACK}></div>
Jak oglądałem wczoraj CSI ^^, i drzwi, które zamyka sie klamką(bez zamka, nie wiem jak to powiedzieć) otwiera sie karta np. magnetyczna:) wkłada sie je pomiędzy drzwi a futrynę.[/b]

To jest tylko z drzwiami na zatrzask,
np. w bloku są drzwi otwierane przez domofon i przez klamkę z drugiej strony i tam możesz sobnie popróbować takie metody :] kartą, kluczem, whatever.
 

BlackGhost

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
52
Wiecie , odnośnie robienia takiego klucza :
Naszła mnie olśniewająca myśl : idziemy do takiego pana co kluczyki dorabia i mu mówimy jak chcemy żeby był klucz
<
 
Do góry Bottom