Jak włamać się na gg/facebook

ABoczek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2013
Posty
4
Witam.
Mam takie pytanie.Jak włamać się komuś na gg lub facebook.Jest cała masa niby super programów za ściągniecie których trzeba zapłacić xd Mi chodzi o jakieś skuteczne rozwiązania.Odrazu zaznacza że nie mam dostępu fizycznego do komputera tej osoby.Przy facebooku próbowałem programem Pro Facebook Hack v 1.5 ale nic z tego nie wyszło.Przy GG próbowałem GGPassBrute ale okazał się fejkiem.
Macie jakieś rady ?
Czy jedynym wyjściem jest spróbować podesłać tej osobie keylogger ?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Najpierw użyj wyszukiwarki na forum bo tematów jest multum. Tak keylogger to dobra opcja. Pamiętaj że balansujesz na granicy prawa. Z płatnych keyloggerów z zaufanych sprzedawców polecam meViu.

Jest jeszcze phishing jak i również inne bardziej wyrafinowane metody:


-> jak włamać się na facebooka

-> jak włamać się na gg
 
Ostatnia edycja:

ABoczek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2013
Posty
4
Przeszukałem ale konkretów jest mało.Z tego co zobaczyłem i ogólnie się dowiedziałem dla osoby z moimi "umiejętnościami" hakerskimi najmniej skomplikowanym sposobem będzie chyba keylogger.Ściągnąłem sobie confident_a stealth,nie wiem jaka jest wasza opinia na jego temat.Jeśli ktoś może mi polecić lepszy darmowy keylogger byłbym wdzięczny.
 

Shuu

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 13, 2013
Posty
12
Najlepszy jest raczej tylko płatny .
Darmowe - są wykrywalne przez antywirusy.
Lepiej kupić od kogoś i wiedzieć że ta osoba której chcesz przesłać, nie wykryje tego tak prędko.
 

ABoczek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2013
Posty
4
Nie sądzę żeby akurat ta konkretna osoba której chce to wysłać była w stanie to wykryć.Narazie wolę spróbować z darmowym potem ewentualnie będę się zastanawiał nad płatnym.Ten confident a stealth jest dobry ? Czy szukać coś lepszego ?
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Shuu miał na myśli że antywirus nawet nie pozwoli tego ściągnąć i wzniesie alarm u ofiary.
 

ABoczek

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2013
Posty
4
Dobra narazie spróbuje tym co pisałem.Nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci żeby płacić.Jak to zrobić ? Spakować po prostu w Winrarze i wysłać temu komuś plikiem na gg ?
 

hakerkaxD

Użytkownik
Dołączył
Listopad 8, 2013
Posty
1
Hej
Jestem nowa na forum
Nic nie rozumiem i wgl
Może mi ktoś napisać w wiadomości jak kraść konta i wgl wprowadzić w to wszystko jakie programy mam ściągnąć itd bo narazie nic nie ogarniam ...
Chciałabym podpieprzyć komuś konto na gg plis pomóżcie, wytlumaczcie itd tylko w wiadomości
Będę wdzięczna ;)
 
Do góry Bottom