Jak wejść na to gg?

Sredniahawajska

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2011
Posty
26
Cześć posiadam kilka plików gg takich jak: ProfileBasix.xml, Profile.xml, Status.xml, Archive.db oraz Contaclist.xml
Chciałbym wejść na to gg ale niestety nie wiem jak
ProfileBasic:
Kod:
<ProfileBasic><UID>*****</UID><Name>****</Name><AutoStart>true</AutoStart><SkinName>Turbo</SkinName><ContactListVersion>0</ContactListVersion><CurrentAvatar>0</CurrentAvatar><IsEncrypted>true</IsEncrypted><ProfilePasswordHash>1KS6hO1/55Hdoy+3t//W9Q==</ProfilePasswordHash><ContactWindowRect x="969" y="1" width="304" height="994"/></ProfileBasic>
odkodowałem to hasło, i wyszło że to:
Kod:
inepu
ale jak chce odczytać archiwum to pokazuje się komunikat że to błędne hasło <wrrr>
I tu jeszcze jedno pytanie, czy mogę wbić na to gg (w sensie pisać/czytać wiadomości)?
Profile.xml
Kod:
<Profile><DialUp>false</DialUp><DetectDialUp>false</DetectDialUp><DirectConnections>false</DirectConnections><ProfileUid/><ProfilePassword/><ProfileName/><SaveProfilePassword>false</SaveProfilePassword><ImportContacts>false</ImportContacts><OrangeInboxGuid/><IdleChangeState>true</IdleChangeState><IdleChangeStateSec>120</IdleChangeStateSec><AutoEnter>false</AutoEnter><ContactWindowRect x="0" y="0" width="0" height="0"/><RichTextReceive>0</RichTextReceive><NoMessagesFromStrangers>false</NoMessagesFromStrangers><LastAdvertNo>******</LastAdvertNo><ContactListDirty>true</ContactListDirty><StatusChangeNotify>1</StatusChangeNotify><SpeakerVolume>75</SpeakerVolume><MicrophoneVolume>75</MicrophoneVolume><RadioVolume>75</RadioVolume><RadioChannel/><LinkOpenWarningNotify>true</LinkOpenWarningNotify><AlwaysOnTop>false</AlwaysOnTop><ShowMessagesInTaskBar>false</ShowMessagesInTaskBar><ShowAvatarsOnContactList>true</ShowAvatarsOnContactList><NotificationSound><path/><isSet>true</isSet></NotificationSound><AvailabilitySound><path/><isSet>true</isSet></AvailabilitySound><MutliChatInTabs>false</MutliChatInTabs><MaxDescrLines>8</MaxDescrLines><DontUseArchive>false</DontUseArchive><RemoveArchiveItems>false</RemoveArchiveItems><RemoveItemsAfter>30</RemoveItemsAfter><NotifyDuringConversation>false</NotifyDuringConversation><IsLoginHidden>false</IsLoginHidden><ShowNotifications>true</ShowNotifications><Birth>******</Birth><Gender>1</Gender><ShowYoutube>true</ShowYoutube><HideEmotes>false</HideEmotes><ShowTextInEventMessage>false</ShowTextInEventMessage><ShowOpenFMMenu>true</ShowOpenFMMenu><ShowHoover>true</ShowHoover><CheckSpelling>true</CheckSpelling><ImportArchive>true</ImportArchive><InputPanelMinHeight>0</InputPanelMinHeight><ShowDescriptionsOnContactList>true</ShowDescriptionsOnContactList><CollapsedAudioPanel>true</CollapsedAudioPanel><ShowLinksFromStrangers>false</ShowLinksFromStrangers></Profile>
Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.
 

devstrikeu

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2011
Posty
45
Do poprawnego rozkodowania hasla gadu-gadu jest potrzebny numer id voluminum dysku na którym znajdowaly się pliki konfiguracyjne gadu-gadu z tego co mi wiadomo. Wiec rozkodowane haslo pewnie jest nie poprawne - taki scenariusz przynajmniej pasuje do Pana problemu.
 

Sredniahawajska

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2011
Posty
26
Sądzę że nie, ponieważ wolumin dysku jest ten sam, na którym zakładano gg. Zmieniałem wolumin swojego dysku na ten ze starego dysku volumeid.

A przy okazji, mam jeszcze taki kod, którego nie umiem rozkodować, proszę o pomoc.
Kod:
U/P6J+24tbEObdRJM2VzsA==
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom