Jak wysylac SMS'y premium z innego telefonu

seebeek17

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2013
Posty
10
siemka.
jak wyslac SMS'a np. SMS na SM do metina czy cos takiego co doladuje konto w grze?
w sensie ze wlame(jak by to nie nazwac) sie komus do smartfona i za jego kase z konta wysle tego SMS'a i z jego numeru?
mam powod bo zostawilem niechcaco mojego smartfona przy kompie w szkole po informatyce
a kolega taki podchodzi do mnie i mowi ze go zapomnialem a na koncie 20zl mniej. :/
jest do tego jakas apka czy jak to zrobic?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
skoro go zostawiles, to mysle ze poprostu wzial twoj telefon wyslal sms i ci go oddal, taki z niego Haker :)

Pzdr
 

seebeek17

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2013
Posty
10
no wlasnie tak pewnie zrobil ale ja chce sie zabawic w hakera :)
niech poczuje ten brak 20zl na swoim koncie ;p
to jak to zrobic
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
na co ty liczysz? że ktoś pokaże ci co masz wklepać, a ty nawet sam palcem nie kiwniesz i będziesz okradał nas samych? gratulacje z takim podejściem, hakerstwo to nie zabawka i nikt tu ci nie zrobi nic co moze zagrazac jemu zyciu za frytki..
 

seebeek17

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2013
Posty
10
wiem ze to nie zabawa, i pisząc "zabawic" mialem na mysli ze raz czy 2 to zrobic zeby 20zl z jego konta zeszło i nie poradnik jakis krok po kroku tylko taki bardziej ogolnikowy bo troche juz wiem.
 

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Ja Cię z miło chęcią pokieruję ale dalej sam musisz sobie radzić, jeżeli chcesz bawić się w hakera. Napisz aplikacje dla systemu operacyjnego takiego jaki ma ten twój kolega smartphone np. Android. Zadaniem aplikacji będzie np. wysłanie SMS bez wiedzy i pobranie kodu zwrotnego. Zresztą to wyższa szkoła jazdy i mało jest osób, którzy potrafili by coś takiego napisać.
 

seebeek17

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2013
Posty
10
thz. fortowiec225
aha czyli to wystarczy napisac aplikacje i tyle?
uff...juz myslalem ze to cos trudniejszego :)
a ta aplikacje to wie ktos moze co musi w niej byc? jakie tam funkcje? o albo jakis kurs/poradnik do tego(nie to hakowania smartfona tylko jak pisac takie programiki cos jak c++)?
 

Vanil

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2013
Posty
14
coś mi się wydaje że nie masz zielonego pojęcia jak napisać tą aplikacje, bo pisząc nic prostszego nie zdajesz sobie sprawy jak to jest skomplikowane.

Warto to robić by koledze zedrzeć 20zł ? Po prostu weź jemu tel podstępnie wyślij es i już masz.
Ale coś czuję że ty nie chcesz zrobić tego jednorazowo ;]
 

rekahh

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
37
Zakładając że android. Zdobądź jego pass & login do marketu - konta google i zainstaluj zdalnie free apkę, ukryj w menu i wysyłaj zdalnie z jego tel esy na nr-y premium, lub dzwon pod nie.
 
Ostatnia edycja:

fortowiec225

Użytkownik
Dołączył
Maj 20, 2012
Posty
149
Nie dość, że ciężko zrobić aplikacje to jeszcze przy okazji trzeba obejść zabezpieczenia np. Androida tzn. aby było można wysyłać wiadomości SMS bez potwierdzenia.

Ode mnie dla Ciebie, dobra rada. Pogoń tego koleżkę - nie warto mieć złodzieja, wśród znajomych.
 

seebeek17

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2013
Posty
10
zabrac mu telefon troche ciezko wrecz niemozliwe bo jest nowy i go ciagle trzyma przy dupie tak sie wyraze :)
troche grzebalem po plikach w androidzie (nie zgrywanie muzyki etc ;p) ale to nie o to chodzi chyba a ja mam andka i on
a jakis poradnik jak pisac apki na androida?(glupie pytanie?) to są?
 

Shady69

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2013
Posty
98
bo jestes upierdliwy, a poki co twoj wiek i rozwoj nie pozwala ci zrozumiec tego co robisz, wiec przemysl swoj pomysl jeszcze raz. wiesz co to za sztuka? opanowac Jave, ogarniac kernel Linuxa i framework Androida? plus na pewno wymagane bedzie jakies pojecie o telefonii komorkowej i sieciach. twoje podstawy cpp, ktore ograniczaja sie(?) do strumienia I/O i tak na nic sie zdadza, choc C++ to super jezyk. z takim podejsciem i twoja wiedza poki co nic nie osiagniesz, bo myslisz skrycie, ze to zajmie ci 2h, a to nie takie proste. jesli chcesz byc programista zacznij pierw od jakiegos lajtowego jezyka jak php, ktory pomoze ci zrozumiec inne, a pozniej przesiadziesz sie na Jave (ktora do najlepszych nie nalezy i sam osobiscie nie przepadam za jej dzialaniem, ale fajny syntax i swiadomosc, ze korzysta z niej duzo nowoczesnego oprogramowania zmusza do jej zapoznania) i bedzie ci o wiele prosciej - choć to sztuka rozwijana miesiącami ;) oczywiscie jesli nie chcesz zostac programista, zlec to programiscie, ale z funduszem 20zl raczej nie znajdziesz kogos takiego :D
 
Do góry Bottom