Jak złamać hasło do ...

Wilk

Użytkownik
Dołączył
Maj 2, 2002
Posty
10
Mozesz sprobowac Brutusem ale moze to zajac nawet pare tys. lat
smile.gif
Znajdziesz go gdzies na tej stronie (keyloggery)
 

oki_doki

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
9
No wiec nie zlamiesz hasla do strony np www.lama.prv.pl . Musisz wiedziec na jakim serwie lezy ta strona , do ktorej jest domena lama.prv.pl . A wiec najpierw sprawdzasz jaki serwer , potem uzywasz brutusa albo innego progsa
 
N

nowy

Gość
Aby..........

Aby wejsc na strone chroniona haslem (np.czyjes konto na PRVce).potrzebny jest program typu web cracker.Potem tworzysz slownik z ID(np wpisujesz w notepadzie slowo Lamai zapisujesz je;))Potem jeszcze musisz miec drugi slownik(stworzony za pomaca jakiegoœ generatora).Tam (w programie)podajesz lokalizajce obydwoch slownikow(oraz strony z polem do logowania) i czekasz i jeszcze raz czekasz ............moze kiedys uda ci sie zlamac;)






Pozdrawiam.
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
Aby wejsc na strone chroniona haslem (np.czyjes konto na PRVce).potrzebny jest program typu web cracker.Potem tworzysz slownik z ID(np wpisujesz w notepadzie slowo Lamai zapisujesz je;))Potem jeszcze musisz miec drugi slownik(stworzony za pomaca jakiegoœ generatora).Tam (w programie)podajesz lokalizajce obydwoch slownikow(oraz strony z polem do logowania) i czekasz i jeszcze raz czekasz ............moze kiedys uda ci sie zlamac;)

Pozdrawiam.



czlowieku, programy typu web cracker nie lamia hasel do prv, tylko do stron www na jakims serwie










Pozdrawiam.[/quote]
 
N

nowy

Gość
sorki

sorki,nazwa mi się pomylila,ale wiem ze na 100% widzialem taki program w sieci i dzialal bo sprawdzalem
<
.Po prostu nazwy mi się pomylily :).Sorki jeszcze raz.






Pozdrawiam.
 

pepa

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2002
Posty
122
target

w target należy wpisać adres atakowanej strony ale brutusem i tak nic nie zrobisz
 
Do góry Bottom