jak złamać hasło na pocztę onet - zdradzona

maryanek

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
3
witam jestem nowa na forum
mam komputer mojego męża który zostawił mnie z trójką dzieci - ale nie o to tu chodzi
nie wiem jak uzyskać hasło do jego konta na onecie, mam loging jego i komputer i BRUTUSA który pokazuje mi 15 lat na rozwiązanie problemu,
myślę że jest jakiś szybszy sposób na wejście na jego konto ale potrzebuję pomocy

facet umawia się z kobietami wydając na nie moje pieniądze ! dramat, generalnie (ale o tym nie chcę pisać )
proszę o odrobinę wyrozumiałości i pomocy o ile to możliwe

z góry dziękuję za każdą odpowiedź
 

zus1

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 22, 2013
Posty
41
tak jest zakup szybszego kompa + lepszy internet, ale to skróci czas może do 5-7lat

a) możesz mu zainstalować kaylogera - zapłacisz za niego, ale czas oczekiwania znacznie się skróci
b) możesz spróbować opcji odzyskiwania hasła, obstawiam że Twój mąż wpisał jakąś podpowiedź, którą na bank zgadniesz - a jeśli nie to zapytaj go - na 100% nie powiąże tego z Twoim zamiarem włamania na pocztę

Pozdrawiam
 

maryanek

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
3
mąż zabrał rzeczy i pojechał do kochanki, komputer zostawił (łaskawca) , nowego nie mam zamiaru kupować bo na jedzenie dla dzieci muszę mieć !
dzieciaki włamują się bez problemy na konta kolegów i koleżanek - więc to chyba nie jest jakaś wielka filozofia - POMOCY !!!
ma ktoś jakiś pomysł ?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Zakładam, że sprawdziłaś czy hasło nie jest czasami zapisane?
Jeżeli nie jest to raczej nic już z tym nie zrobisz, możesz ewentualnie zainstalować keyloggera'a na komputerze tak na przyszłość kiedy mąż przyjedzie po komputer. Wtedy przynajmniej będziesz mogła inwigilować co się na nim dzieje.
 

maryanek

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2013
Posty
3
hasło nie jest zapisane ale w historii mozilli jest chyba ze 20 stron z portalami randkowymi i logowaniem do nich - hasło na pewno jest takie samo jak do poczty - może to pomoże ?
wiem że można to jakoś zdobyć - może do tych portali randkowych ? może będzie łatwiej ?
 
Do góry Bottom