Jak złamac kod captcha?

Frynox

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2009
Posty
6
Witam xD
Jestem tu nowy i mało jeszcze umiem, dlatego chciałem zapytać czy istnieje jakiś programik do SZYBKIEGO łamania kodów captcha. Jeśli nie istnieje to czy mógłby ktoś pomóc mi w jego napisaniu. Jest mi to potrzebne do gry "hulapula", która polega na jak najszybszym przepisaniu ww kodu, za co dostaje się kase. Normalnie nie chciałbym żadnych wspomagaczy jednak większość graczy ich używa. Wywnioskowałem to z tego, że nie możliwe jest przepisanie 20 znakowego kodu w 4 sekundy(dodam, że kod ten nie jest za bardzo czytelny) powiedzcie mi czy jest możliwe ominięcie takiego kodu bądź szybkie wpisanie go przez program?
Z góry wielkie thx. pzdr
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Można to zrobić na kilka sposobów (a wszystkie są trudne):
a) zaprząc do tego OCR (niektóre są na wolnej licencji)
b) statystyka (nie szukałem, jak o konkretnie działa)
c) sieć neuronowa (do tego są gotowe programy): masz zbiór danych i zbiór wyników, mówiąc w uproszczeniu uczysz sieć by poprawnie odpowiadała.

Dużo zależy od capchy, np. bardzo ciężkie są do złamania takie pofalowane, porozciągane literki. Tło, choć wydawać się może duża przeszkodą jest b. łatwe do odfiltrowania (tu jest moje kilka przykładów + kod).

Część serwisów ma źle zrobione capche: zawsze takie same teksty (albo kilkanascie wariantów), tekst przekazywany w URLu, wtedy sparwa jest prosta.

Podsumowując szczerze: to że Ci się uda to wykonać jest b. mało prawdopodobne.
 

Frynox

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2009
Posty
6
ściągnąłem program OCR intelliant OCR 1.1, a jak już wcześniej pisałem jestem zielony, więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś opisał jak zrobić to za pomocą tego programu bądź przynajmniej opisał jego obsługę.


Dobra może jednak zrezygnuje z robienia tego samemu, ale jeżeli ktoś z was umiałby to zrobić i przesłał mi już zrobione byłbym baaardzo wdzięczny. W zamian zrobiłbym dowolną grafikę(bannery, buttony, loga, logotypy, awatary) tylko to mogę zaoferować lub wykupić konto premium na jakiejś stronce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
masz do tego dzial zlece wykonanie.
 

Frynox

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2009
Posty
6
Ten kod wygląda tak jak na ss'ie
sfgjs.jpg
 

nowy_me

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
451
no ten kod nie wygląda na specjalnie wymagający, litery nie są zniekształcone, mają jednolity solidny kolor, który łatwo można odróżnić od tła, nie zlewają się ze sobą, i całkiem możliwe że obrazek jest generowany na komputerze, więc najpierw bym sprawdził pamięć czy tam już kodu nie ma :D
no sugerował bym również zmianę tapety
 
Do góry Bottom