Jak zabezpieczyć stronę?

N

nowy

Gość
Jak zabezpieczyć stronę ,aby nie została zhackowana?? Jest może jakiœ program??

Ale czy jest jakiœ program do takiego zabezpieczenia mojej stronki??
 
G

Guest

Gość
haha no jest metoda podwarunkiem ze kolo niema roota
na serwie
haslo powinno byc np.

Db69Eett56P0Oo34345768fghjREYbghy
lub
DuT67^@999>>@@+_FDerykk%!?

niema mocnych heh
 
B

b4d4ss

Gość
qpa stary... co z tego ze ktos nie ma roota, roota mozna osiagnac na tyle sposobow ze nawet by ciezko wymienic ... a i z takicm haselkiem co ci to da jak odkryje bledne wpisy; eeeh popracuje ktos nad exploitem i znajdzie jakis overflow na "apacza" powiedzmy, jebyna mozliwosc to jesli jest to system unixowy zabezpieczenie przed samym np. skanowaniem, portsentry; zabezpieczenie jajka np.lids etc, etc .. i ciagle instalki nowych wersji.

zainstaluj sobie na servie np. nmapa, nessusa albo sainta chociaz nessus jest bardzo dobry i badaj, badaj i dochodz do wniosku ...
smile.gif




tak na prawde nie wiesz z jakiej uslugi moze przyjsc atak, jesli masz samego demona http to looz tak jak mowie ciagle instalki nowych wersji etc. patche itp. i moze komus byc ciezko.



no i czytaj buqtraq... ciekawe rzyczy tam mozesz znalezc
smile.gif

szkoda ze tylko LOLu ipeka nie zostawiles
bysmy sprawdzili frajerku jakie masz zabezpieczenia a pierdolic takie farmazony jak ty to kazdy potrafi...
 
G

Guest

Gość
Ale pierdolicie, ze w dupe nie wchodzi. Ja to np mam takie zabiezpieczenia, ze zaden fajansiasty hakus mi sie nie wlamie. Jestem BOSS......
<


AHA..........GTA ROX
 
N

nowy

Gość
weż qrna,jak se jakimœ "cudownym" sposobem zabezpieczyłeœ stronkę (albo kompa) to podaj ten sposub jak jesteœ taki mšdry
<
.Zamiast spamować forun taki pierdołami to powiedział byœ coœ konkretnego!!!!!!

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom